Developerský projekt Chytré bydlení NMN@Holešovice

Vyprodáno
Na Maninách, Holešovice, Praha 7

Detaily

 • ID:
  15394
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Holešovice
 • Byty k nastěhování od:
  2019 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  32

O projektu

O projektu: V pražských Holešovicích připravuje developer Trigema projekt s názvem chytré bydlení NMN@Holešovice, který navazuje na projekty výstavby bytových domů v dalších pražských lokalitách (Letňany, Stodůlky, Řepy, Horní Měcholupy) a Plzni. Tyto projekty spojují společné standardy, developerem souhrnně označované jako „Chytré bydlení“. Kromě nich Trigema realizovala výstavbu dalších bytových domů, několika vědeckotechnických parků či sportovních areálů.

Bytový dům je projektován jako šestipodlažní, zahrnující 33 bytových jednotek a 2 komerční prostory a architektonicky navazuje na okolní zástavbu. V souladu s konceptem „Chytré bydlení“ je část bytů navržena jako tzv. modulární. Takové jednotky lze vzájemně propojovat. Všechny byty jsou potom předpřipraveny pro instalaci inteligentního ovládání. Plán bytového domu zahrnuje také zelenou klidovou a relaxační zónu ve vnitrobloku.

Z hlediska energetické náročnosti patří budova do skupiny B. Významnou roli hraje při úsporách energií i systém rekuperace, tj. zpětné získávání a využití odpadního tepla.

Lokalita: Projekt je lokalizován do ulice Na Maninách v pražských Holešovicích, sedmém pražském obvodu. Právě Holešovice lze považovat za jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících čtvrtí v Praze, neboť se umístila na 15. místě ankety portálu Travel Supermarket o nejlepší evropskou čtvrť za rok 2017.

Nejbližší zastávkou městské hromadné dopravy je tramvajová a autobusová zastávka Maniny, od projektu vzdálená 240 m. Stanice metra C je potom vzdálena 1,3 km. 450 m je od budoucího bytového domu vzdálen komplex mateřské a základní školy Tusarova.

Oblast Holešovic je bohatá na možnosti zábavy a trávení volného času. Známé kulturní centrum La Fabrika je od projektu vzdáleno cca 450 m. Ještě o několik metrů blíže je co-workingové centrum Paralelní Polis, které nabízí bohatou nabídku zajímavých přednášek a dalších akcí. Známým místem je i klub Mecca, ke kterému je to od projektu 800 m. Nejbližším kinem je Art kino Jazz Club vzdálené taktéž okolo 800 m. Nejbližším multikinem je Slovanský dům vzdálený 3 km, blízkost hromadné dopravy i napojení na významné dopravní tepny jako Argentinská, Nábřeží kapitána Jaroše či Revoluční ale umožňuje rychlý přesun do centra a využití veškerých jeho možností zábavy.

Relaxaci nabízí procházky podél Vltavy, na Rohanském ostrově, kde je i golfové odpaliště (1,4 km), či ve známé Stromovce ideální pro běh či jízdu na kole (2,2 km). Na holešovickém výstavišti v sousedství Stromovky se navíc nachází i dvě sportovní haly s možností bruslení. Squashové kurty Squash Holešovice jsou potom vzdáleny 400 m.

Lékařskou péči naleznou obyvatelé ve 3 km vzdálené nemocnici Na Františku či v nemocnici Na Bulovce, která je 3,6 km daleko. V okruhu půl kilometru jsou ale také dva praktičtí lékaři a některé specializace nabízí i klinické centrum ISCARE ve vzdálenosti 450 m od projektu.

Chytré bydlení NMN@Holešovice

Lokalita

Na Maninách, Holešovice, Praha 7

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty