Čimický háj

V prodeji
Pekařova, Bohnice, Praha 8

Detaily

O projektu

V Praze 8 vyroste celkem 6 viladomů, které nabídnou celkem 114 bytových jednotek. Jedná se o projekt s názvem Viladomy Čimický háj a chlubí se plnou občanskou vybaveností a hlavně výhledem do přírody, aniž by přišel o výhody velkoměsta. Jak už název napovídá, budou domy v těsné blízkosti parku Čimický háj, který spousta obyvatel Prahy vyhledává pro rekreaci. Dispozičně nabídne byty od 1+kk až po 4+kk. Některé z nich budou mít předzahrádku či balkon, střešní byty pak terasu. Počítá se i s podzemními garážemi. Energetická třída viladomů je B – úsporná stavba. Zároveň mají být zabezpečeny kamerovým systémem s alarmem a dálkovým dohledem napojeným na pult centrální ochrany společnosti Jablotron. Součástí projektu má být soukromý park a dětské hřiště. Projekt realizuje společnost Bemett, která se specializuje na prémiové bydlení.

Výstavba je rozdělena do dvou etap. První přinesla tři viladomy - A1,A2 a A3, které společně přinesly hned 54 bytů. Zbývajících 60 pak přinese druhá etapa.

Lokalita

Viladomy vyrostou podél ulice Pekařova v pražských Bohnicích. Naváží tak na již existující zástavbu rodinných domů. V okolí projektu se nachází dva supermarkety, několik restaurací a večerka. Mimo jiné zde má sídlo zubní ordinace a zdravotní středisko. Rodiny s dětmi mohou navštívit nedaleké dětské hřiště Skálova. V blízkosti se nachází také několik mateřských, základních i středních škol. Za kulturou je možné vyrazit do známého Divadla Za plotem. Bohnice nabízí i několik historických památek, například Čimický rybník, Vraných statek nebo Bohnický hřbitov. Nejvíc ale oblast potěší milovníky přírody. Ti mohou zavítat nejen do již zmíněného Čimického háje, ale také do rozlehlého přírodního parku Draháň-Trója. Tento park má hned několik zajímavých vyhlídek a turistických atrakcí, za všechny jmenujme například Kameny s kosmogramy, Sklenářku, Velkou skálu nebo Havránku. Dopravní dostupnost do centra je řešená především autobusy. Nejbližší zastávky, vzdálené zhruba 400 metrů, jsou Přívorská a Řepínská. Spoje jsou vedeny k zastávce metra C – Kobylisy. Majitelé automobilů jsou na tom lépe, během několika málo minut je totiž možné sjet na Pražský okruh a do centra se dostat za necelých 15 minut.

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Pekařova, Bohnice, Praha 8

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty