Developerský projekt Depo Grébovka

Vyprodáno
Perucká, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

Depo Grébovka je již dokončeným developerským projektem na pražských Vinohradech. Celkem zahrnuje čtyři budovy, v nichž se nachází 197 jednotek ve velikostech od 1+kk až po 3+kk s výměrou od 15 m2 do 70 m2. K bytům náleží také části pochozích střech, ze kterých je výhled do širokého okolí. Střechy je tak možné využít ke grilování nebo odpočinku. Parkování je vyřešeno vlastním soukromým parkovištěm pro rezidenty, které se nachází rovnou před domem. Zároveň mohou rezidenti využít privátního fitness nebo prádelny.

Za projektem stojí developerská společnost PSN. Projekt zahrnoval celkovou rekonstrukci budov, výstavba probíhala v letech 2019 - 2021, kdy proběhla kolaudace.

Lokalita

Projekt je umístěn v oblébené rezidenční lokalitě Praha 2 - Vinohrady, nedaleko parku Grébovka, který plynule přechází v park Perucká stráň. V blízkosti je k dispozici zimní stadion, tenisová škola a další sportoviště. V oblasti se nachází veškerá potřebná vybavenost, supermarket, základní škola, divadlo nebo poliklinika.

Dostupnost je velmi dobrá autem (v kombinaci s parkovacím stáním před objektem), ale vzhledem k lokalitě i hromadnou dopravou. Do pár minut je možné dojít na tramvajovou zastávku Otakarova nebo Nuselské schody, do 5 minut je dostupné metro I.P.Pavlova. V pěší dostupnosti se nachází také vlakové Nádraží Vršovice. Pro automobily je výjezd na Vršovickou ulici je vzdálený 800 m, odtud se lze plynule dostat k nákupnímu centru Eden a dál na Spořilov na Jižní spojku a nájezd na dálnici D1.

Depo Grébovka

Lokalita

Perucká, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

25.6.2024

Albatros Kbely: v prodeji jsou byty ze III.etapy

22.6.2024

Jateční 35: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty