Developerský projekt Domy Na Hutmance

Vyprodáno
Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí.
Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní větší pozemek se zelení. Každému náleží také 2 parkovací stání – jedno venku na vlastním pozemku a druhé v integrované garáži.
Typové dispozice jsou vysoce variabilní a budou přizpůsobeny potřebám budoucích obyvatel.
Přízemí je možno využít buď jako obývací a společenský prostor, nebo jako samostatnou bytovou jednotku pro případ vícegeneračního bydlení. V posledním patře pak může být buď hlavní ložnice se zázemím, nebo otevřený prostor využitelný jako dětská herna, pracovna, či posilovna.
Soukromí je zajištěno akustickým oddělením mezi jednotlivými domy. Interiéry jsou vzdušné a rozšířené do exteriéru vždy 2 terasami, v přízemí směrem za dům a ve 3. podlaží do ulice. Fasády jsou navrženy v decentní kombinaci bílé omítky s cihlovými obklady.
K nastěhování budou domy k dispozici na jaře 2021.

Lokalita: Ulice Na Hutmance leží na okraji vilové čtvrti v Praze 5 – Jinonicích. Ve vzdálenosti 250 m se nachází zastávka metra a železniční stanice Praha Jinonice.
250 m na opačnou stranu je to do přírodního parku Vidoule. Ten se napojuje na systém zeleně v okolí, jehož součástí je také Motolský park, park Cibulka, Prokopské údolí nebo Paví Vrch. To poskytuje mnoho možností pro venkovní rekreaci a sporty, v lokalitě probíhá také několik cyklostezek.
Mimoto je pěšky dostupná i základní občanská vybavenost - supermarket, obchody, lékař, škola, školka, kavárny nebo restaurace. U 1,5 km vzdálené zastávky metra Radlická je také možno využívat velký sportovní komplex s plaveckým bazénem.

Lokalita

Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty