Developerský projekt Hagibor

V prodeji
Vinohradská, Strašnice, Praha 10

Detaily

O projektu

Hagibor, to je developerský projekt, který vzniká na Praze 10 v místě někdejšího brownfieldu na rozhraní Vinohrad, Strašnic a Žižkova na základě plánů developera společnosti Crestyl. První fáze výstavby přinesla dva nové domy označované jako alfa a beta, celkem zde bude 138 nových bytů. Budova alfa má celkem jedenáct podlaží, budova beta sedm podlaží. Plošné dispozice v obou dvou nových domech se pohybují od 1+kk až po 5+kk a rozlohu mají od 27,3 m2 až po 175,2 m2. Každý z bytů disponuje buď terasou nebo lodžií. Nejde navíc jenom o dva samostatné domy, druhá fáze výstavby přinese další 2 bytové domy - gamma a delta. Zatímco bytové jednotky v domě gamma by měly být připraveny k nastěhování ke konci roku 2024, budova delta bude předána do konce roku investorovi.

Projekt je také koncipován jako celá nová městská čtvrť, včetně pěti komerčních budov, kde bude například i školka, obchody a kanceláře, vznikne zde rovněž kulturní centrum, nová budova České filharmonie. Ze stanice metra Želivského se povede bulvár plný obchodů a zároveň zeleně, která rezidentům zpříjemní prostředí a zajistí prostor k odpočinku. Zelený vnitroblok vytvoří chráněný prostor, navíc obytná část této nové městské čtvrti je umístěna v její klidnější části.

Lokalita

Z pohledu městské i automobilové dopravy má developerský projekt Hagibor na Praze 10 v Počernické (Vinohradské) ulici opravdu vynikající polohu. Stanice metra Želivského je zde v těsné blízkosti, navíc se tu nachází také velká křižovatka autobusové a tramvajové dopravy, která odsud míří do různých částí města. A po Vinohradské ulici se dostanete přímo do samotného srdce Prahy na Václavské náměstí. Navíc tím, že půjde vlastně o celou novou čtvrť, bude tu širší zázemí občanské vybavenosti včetně třeba mateřské školky.

Sport, Relax, příroda: V těsné blízkosti 177 m se nalézá sportovní hala TJ Bohemians, kde najdete například tenisové kurty. Pouhých 957 m je vzdálený velodrom Třebešín. Malešický park, který najdete ve vzdálenosti 2,3 km nabízí rozsáhlé možnosti k odpočinku. Spa a Wellness hotelu Giovanni najdete 1,1 km. Ve vzdálenosti 2,9 km se rozkládá Malešický les, další místo vhodné pro relaxaci.

Nákupy a služby: Za nákupy je nejlepší vyrazit do 1,8 km vzdáleného obchodního centra Flora.

Vzdělávání: MŠ Na Třebešíně je vzdálená 629 m, jedna školka má být umístěna přímo v areálu nové čtvrti. ZŠ Chotouňská je 1,5 km. Kromě toho je v okolí několik středních škol.

Kultura: Za dobrým filmem můžete vyjet do 1,9 km vzdáleného Cinema City Flora. 3,6 km od obytného souboru se nalézá Vinohradské divadlo s širokým repertoárem. Později pak vznikne přímo v areálu čtvrti budova České filharmonie s velkým koncertním sálem.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnickým zařízením s nabídkou péče praktických lékařů je 1,7 km vzdálená EUC klinika Praha Malešice.

Doprava: Nejbližší zastávka tramvaje Vinohradské hřbitovy je 1,1, km od projektu. Stanice metra Želivského je vzdálená 723 m. 1 km je vzdálený výjezd na Vinohradskou ulici, odkud můžete vyjet buď do centra Prahy na Václavské náměstí, nebo na opačnou stranu a aven z Prahy.

Energetický štítek

A+
A
Vaše energetická třída je A
B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Vinohradská, Strašnice, Praha 10

Realitní zprávy

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.5.2024

Ekorezidence Strašnice: v prodeji jsou byty na Praze 10

10.5.2024

Bydlení Meta Modřany: byl zahájen předprodej loftů a bytů na Praze 4 – Modřany

9.5.2024

Panorama Jinonice: v prodeji jsou byty na Praze 5

Více aktualit

Související nemovitosti

Lario

Všechny doporučené developerské projekty