Developerský projekt Hamerské terasy

Vyprodáno
Ryšánkova, Záběhlice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  2038
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Záběhlice
 • Byty k nastěhování od:
  2014 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  15
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Představujeme Vám projekt šestipodlažní budovy, která je tvořena pouze 15-ti bytovými jednotkami se základní dispozicí od 1+kk po 3+1, vč. možnosti realizace až 4+kk ve vybraných bytech. Stavba domu je umístěna jako poslední budova na východním konci slepé ulice Ryšánkova, Záběhlice - Praha 10. Velmi klidné prostředí vhodném zejména pro rodiny s dětmi či pro zájemce, kteří touží po klidné lokalitě bez hluku. Celkově je tvar domu navržen jako kaskádovitě ustupující. Všechna nadzemní podlaží mají vždy ustoupenou jižní, převážně prosklenou fasádu, kde vznikají téměř pro každou bytovou jednotku vlastní prostorné terasy s krásným výhledem do zeleně v oblasti Hamerského rybníka. V ceně každé bytové jednotky je zahrnuto jedno parkovací stání v 1.PP budovy a jedna sklepní koje. Cena je konečná, tj. včetně DPH.

Výstavba bytového domu v klidné části Záběhlic, 6 min na metro A, komorní projekt, pouze 15 bytových jednotek, 1+kk - 4+kk, od 49.000,- Kč/m2 vč. DPH!

Lokalita: Stavba domu je umístěna jako poslední budova na východním konci slepé ulice Ryšánkova ve velmi klidném prostředí vhodném zejména pro rodiny s dětmi či pro zájemce, kteří touží po klidné lokalitě, bez hluku projíždějících automobilů či autobusů.

Lokalita

Ryšánkova, Záběhlice, Praha 10

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty