Developerský projekt Hodkovičky Green

Vyprodáno
Mezi vodami, Hodkovičky, Praha 4

Detaily

 • ID:
  9756
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Hodkovičky
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  57
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Příjemné nové byty rezidenčního komplexu Hodkovičky green brzy vyrostou uprostřed kvetoucí zeleně stejnojmenné čtvrti Hodkovičky, na ulici Mezi vodami. Vznikne zde moderní, pětipatrový developerský projekt dvou domů uprostřed městské části Praha 4 s celkem 57 komfortními bytovými jednotkami. Dům bude orientován na jih s výhledem na Vltavu a jeho chytře navržená podzemní a přízemní část bude sloužit obyvatelům jako parkovací místa a sklepní kóje.
Dokončení a kolaudace stavby proběhne 31. prosince 2016, avšak nové byty jsou společností REAL DEVELOPMENT 2001 a.s. nabízeny k prodeji již od letošního roku(2015). Jedinečná poloha novostavby nabídne zdravé bydlení nedaleko známého golfového hřiště Golf & Country Club Hodkovičky. A také výbornou dostupnost do centra Prahy, veškerou myslitelnou občanskou vybavenost a rozličné druhy sportovního vyžití na dosah ruky.
.

Byty: Novostavba disponuje 57 bytovými jednotkami, z toho 21 o dispozicích 1+kk s výměrami mezi 27 až 38 metry čtverečními a cenovém rozmezí od 1 340 000 Kč bez DPH. Byty 2+kk leží velikostně mezi 46 až 53 m2 s cenou od 2 330 430 Kč bez DPH, 3+kk pak zabírají od 69 až po mezonetových 102 m2 a jejich cena začíná na 3 200 000 Kč bez DPH. Dva prostorné mezonetové byty 4+kk mají rozlohu 102 a 120 metrů čtverečních a stojí 6 516 457, respektive 7 695 650 Kč bez DPH. Všechny byty budou disponovat lodžií či terasou, podzemním parkovacím stáním, sklepní kóji a některé i předzahrádkou.
Samotná stavba rezidence Hodkovičky green je konstrukčně řešena jako kombinace monolitického železobetonu a vyzdívaných částí se zateplenou fasádou, příčkami z keramických tvárnic a dlažbou ve společných částech domu. Vysoký standard bytových jednotek zahrnuje vnitřní štukové omítky a plovoucí podlahy ve všech obytných místnostech.
Velice praktické jsou obložkové zárubně, autonomní opticko-kouřové hlásiče požáru a domácí telefon s elektrickým vrátným, nezapomnělo se ani na designové prvky v sociálním zařízení. Nemovitost bude vytápěna dvěma plynovými kotli, umístěnými ve společných prostorách domu v prvním přízemním podlaží.

Lokalita: V Hodkovičkách, klidné, rekreační části Prahy 4, vede povltavská cyklostezka A2, vhodná i k procházkám a in-line bruslení. Kromě golfového hřiště se nedaleko developerského projektu nachází také sportovní areál Hamr s tenisovými, badmintonovými a beachvolejbalovými kurty, fotbalovým hřištěm a vnitřním hřištěm pro florbal a futsal. Kousek od něj narazíte na rozsáhlý areál Freestyle a skate park, jezdecký klub TJ Orion Praha nebo středisko vodních sportů loděnice Sparta Praha.
Hodkovičky green se též pyšní plnou občanskou vybaveností v dosahu a výbornou dostupností do centra města. V nejbližším okolí rezidenčního komplexu naleznete celou škálu státních i soukromých mateřských školek a základních škol včetně cizojazyčných.
Lékařské ošetření v místě poskytuje Medicínské centrum Praha, o společenské vyžití se stará například Modřanský biograf nebo kulturní centrum Vodárna Braník. Z tramvajových zastávek Belárie a Černý kůň se dostanete do centra Prahy do dvaceti minut, motoristy zajisté potěší nedaleký nájezd na pražskou magistrálu a Jižní spojku.

Více info: hodkovickygreen.cz

Lokalita

Mezi vodami, Hodkovičky, Praha 4

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty