Developerský projekt Kay River Lofts

Vyprodáno
Za Karlínským přístavem, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Stylové bydlení v Praze 8-Karlíně nabízí nový developerský projekt KAY River Lofts. Moderní rezidence, která sází na velké prosklené plochy, respektive francouzská okna vedoucí na terasy aby v bytech byl dostatek světla, zahrnuje 55 nových bytů, penthousů a studií. Byty se pyšní hlavně zmiňovanými terasami či balkony s mimořádným výhledem na město a řeku. Nový dům má celkem 8 nadzemních podlaží. Jedná se převážně o byty 2+kk a 3+kk, ale nechybí ani 4+kk, 5+kk a penthousy a studia. Rozměrově se byty pohybují od 52,8 m2 až po 246,4 m2. Součástí všech bytů je také balkon či terasa. Pro obyvatele bude k dispozici kočárkárna, v prvním podzemní podlaží samozřejmě také garáže s parkovacími místy pro všechny rezidenty. Jako developeři jsou pod projektem společně podepsány dokonce tři společnosti, a to Horizon Holding, Karlín Group a Ungelt Partners.

Lokalita: Karlín, čtvrť ležící na Praze 8, patří v současnosti mezi velice žádané adresy a nový developerský projekt KAY River Lofts, nalézající se mezi ulicemi Karolinská a Za Karlínským přístavem, tedy těží z výjimečné příznivého umístění v širším centru města. Bonusem bydlení na břehu Vltavy jsou výhledy na řeku z velkoryse řešených teras bytů. Hlavní výhodou je proto nezaměnitelná atmosféra blízkého přístavu, dále dostatek zeleně v okolí a samozřejmě výborná dopravní dostupnost metrem, tramvajemi a autobusy i maximální občanská vybavenost v okolí zahrnující několik supermarketů. Zároveň v poslední letech Karlín objevilo mnoho mladých výtvarných umělců, takže tu vznikla spousta galerií, otevřela se řada bister a nových restaurací, které nabízejí koncepty jídla, takže je možnost, jak uspokojit své chuťové pohárky, můžete tu okusit i exotické chutě. Řada z restaurací je návštěvníky velmi dobře hodnocena, až čtyřmi hvězdičkami.

Sport, relax, příroda: Sportovních příležitostí je v okolí celá řada, například 1 km vzdálený Bikepark Štvanice. Celkem 1,6 km se nachází Centrální tenisový dvorec Štvanice, kam si mohou jít zapinkat příznivci tenisu. To ale zdaleka není všechno, nadšenci do jízdy na skateboardu si nepochybně nenechají ujít návštěvu Mystic Skateparku Štvanice ve vzdálenosti 1,8 km. Vodáky zaujme Slalomový kanál Štvanice. Kdo se rád prochází v zeleni, může vyrazit do Parku Těšnov, který se rozkládá 1,8 km daleko. Na delší třeba půldenní výlet je možné vyrazit i do Parku Vrch Vítkov ve stejné vzdálenosti. Velmi dobře dostupné jsou rovněž Kaizlovy sady, nacházejí se 1,2 km daleko.

Nákupy a služby: Příležitost k nákupu potravin a dalšího zboží máte v těsné blízkosti, 573 m je vzdálený supermarket Billa, jenom o kousek dál 670 m se nalézá Lidl a trojici pak doplňuje 744 m supermarket Albert.

Vzdělávání: Velmi blízko narazíte na školku i školu, pro své děti, a to 1,1 km vzdálená MŠ a ZŠ Lyčkovo náměstí, které mají budovu i na 867 m vzdálené Kollárově ulici.

Kultura: Milovníci muzikálů jistě s nadšením navštíví Hudební divadlo v Karlíně, které se nalézá 1,5 km daleko. Filmoví fanoušci mohou zavítat do 1,1 km vzdáleného Kina Atlas.

Zdravotnictví: Na nedostatek zdravotnické péče v okolí si také rozhodně nemůžete stěžovat, protože 657 m daleko od rezidence stojí klinika EUC Premium, v ní jsou k dispozici praktičtí lékaři.

Doprava: Pouhým 586 m od obytného komplexu se nalézá stanice tramvaje Karlínské náměstí. Cesta dlouhá jenom 556 m vás čeká ke stanici metra Křižíkova. Autobusové nádraží Praha-Florenc se nalézá 1,4 km od projektu.

Lokalita

Za Karlínským přístavem, Karlín, Praha 8

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty