Developerský projekt Lipenecký Park

Vyprodáno
Černošická, Lipence, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V nejjižnějším okraji Prahy 5, v Lipencích v Černošické ulici v blízkosti přírody v pohodové a klidné lokalitě vznikl nový developerský projekt Lipenecký park. Obytný komplex zahrnuje celkem 43 nových bytů s plošnými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, jejich plošná výměra se pohybuje od 33 m2 do 130 m2. Jde o třípodlažní nový dům se třemi samostatnými vchody. Byty mají balkony, u bytů v prvním nadzemním podlaží nechybí předzahrádky. V podzemním podlaží bytového domu je vyhrazeno místo pro garážová stání rezidentů. Dále v rámci projektu vzniklo 19 řadových rodinných domů s plošnými dispozicemi 5+kk nebo také 6+kk. Obytná plocha se pohybuje od 219 m2 do 226 m2. Součástí rodinných domů je také uzavřená garáž. Vjezdy do garáží zajišťují garážová vrata sekční lamelová s elektropohonem ovládaná dálkovým ovládáním.

Projekt byl dokončen v roce 2020. Všechny novostavby mají energetický štítek skupiny B, patří tedy mezi úsporné budovy. Developerem je společnost Natland Real Estate.

Lokalita:
Těsné sepětí s přírodou nabízí nejjižnější výběžek Prahy, městská část Praha 5-Lipence, kde vzniká v Černošické ulici nový developerský projekt Lipenecký park. Rozkládá se na území nedaleko řeky Berounky, v sousedství dalších malebných okrajových čtvrtí Prahy jako jsou Zbraslav, Radotín a Černošice. Jde o oázu zdravého života, protipól stresu všedních dnů. Ovšem navzdory tomu, že zde najdete pohodovou atmosféru jako na vesnici, veškerou městskou občanskou vybavenost budete mít na dosah. Samotné Lipence totiž tvoří bránu do rekreační oblasti Kazín u Berounky.

7 minut pěšky nebo minutu jízdy autem se nalézá supermarket Žabka, Jenom 2 minuty pěšky je to k základní škole v Černošické ulici, za 5 minut se pěšky dostanete k mateřské škole v ulici K samoobsluze. Ve stejné vzdálenosti se nachází pošta. 10 minut jízdy autem je nejbližší zdravotní středisko. Sportovce potěší blízkost TJ Sokola Lipence, ke kterému je to pouhé 4 minuty autem. Velice blízko je rovněž golfové hřiště, jenom 3 minuty jízdy autem. V okolí se nalézá celá řada stezek pro výlety na kole i pěší turistiku. Vynikající je zde i dopravní spojení s centrem města. Pouhých 20 metrů od bytového komplexu se nalézá zastávka městské hromadné dopravy. Dokonce zde i končí noční linka, což je velmi příjemné zjištění.

Do centra Prahy je to odsud autem 25 minut, pokud byste se vydali třeba za kulturou. Městskou hromadnou dopravou se za 25 minut dostanete na Smíchovské nádraží, což je velice příjemný dojezdový čas. K nájezdu na dálnici D4 na jih Čech se dostanete autem za 6 minut.

Lokalita

Černošická, Lipence, Praha 5

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty