Developerský projekt Londýnská 54 a 56

V prodeji
Londýnská, Vinohrady, Praha 2

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Vinohrady
 • Počet jednotek:
  31

O projektu

Na pomezí pražských Vinohrad a Nového Města, konkrétně na místě bývalé Vinohradské záložny, je v nabídce celkem 31 bytových jednotek o dispozici 1kk až 6kk propojujících funkcionalistickou architekturu s moderními designovými interiéry. Rekonstrukce budovy probíhala pod taktovkou studia QUADRATA, které si dalo za cíl propojit původní architektonický koncept se současnými standardy moderního bydlení, jako je například nově vybudovaný prosklený výtah. Zatímco nedílnou součástí většiny bytových jednotek je balkón nebo terasa, sklepní kóji je zapotřebí dokoupit zvlášť.

Pokud jde o standardy, každá jednotka je vybavena masivní lakovanou dvouvrstvou podlahou, velkoformátovou dlažbou a obklady značky Graniti Fiandre, vysoce kvalitní sanitou Handgrohe a koupelnovou keramikou Vitra. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní vstupní dveře.

Lokalita

Jak již samotný název napovídá, projekt Londýnská 54 a 56 se nachází v samotném srdci hlavního města, a to konkrétně v ulici Londýnská. Samozřejmostí je tudíž plná občanská vybavenost v podobě supermarketů, obchodů, restaurací a kaváren, ale i divadel či mateřských a středních škol. I přes umístění je v pěším dosahu spoustu zeleně – pro dlouhé procházky či běh si můžete vybrat mezi přilehlým parkem Grébovka, Riegrovy sady či Čelakovského sady. Pokud jde o dopravní dostupnost, při nutnosti dojíždění do jiných městských částí lze využít jak nedalekou tramvajovou zastávku, tak i stanici metra C I. P. Pavlova.

Lokalita

Londýnská, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty