Developerský projekt Nad Modřanskou roklí

Vyprodáno
Kramperova, Kamýk, Praha 4

Detaily

 • ID:
  13787
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Kamýk
 • Byty k nastěhování od:
  11/2019 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  408

O projektu

O projektu: Rodinné bydlení v moderních bytových domech v atraktivní zabydlené lokalitě blízko přírodního parku. To vše nabízí bytový projekt Nad Modřanskou roklí na pražském Kamýku na rohu ulic Papírníkova, Novodvorská a Generála Šišky. V novostavbách najdete celkem 408 nových bytů. Jedná se celkem o devět domů s označením písmeny A, B, C, D, E, F, G, H a I. Část nových bytů je již dokončena a poslední novinkou je bytový dům E s termínem dokončení září 2019. Jedná se o nový dům s osmi nadzemními a dvěma podzemními podlažími. Jde o moderní, praktickou architekturu ladící s okolní zástavbou Energetický průkaz budov spadá do třídy B. Stavitelem i prodejcem bytů je Central Group a.s. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Obytný komplex Nad Modřanskou roklí nabízí byty s dispozicemi od 1+kk do 5+kk. Stavební konstrukce domu má železobetonové základy, nosné prvky tvoří cihelné zdivo, stropy jsou montované nebo monolitické prvky, cihelné příčky jsou zděné z příčkovek. Nechybí fasádní zateplovací systém a klempířské prvky z titanzinku nebo hliníku. Pro vstup je dům vybaven elektronickými čipy. Dům je vybaven osvětlením s pohybovým čidlem, velkoformátovou dlažbou. Pro rezidenty jsou zajištěna parkovací stání. Ve venkovním prostoru se nacházejí předzahrádky. Okna a balkonové dveře jsou plastová bílá s tepelně izolačním dvojsklem, některé balkony jsou zaskleny. Podlahy jsou plovoucí laminátové v obytných místnostech, na výběr je 10 dekorů. V koupelně, na WC a v komoře jsou dlažby, taktéž mrazuvzdorné dlažby se nacházejí na balkonech a terasách. Koupelny mají 20 nadstandardních typů, za příplatek potom dalších 190 typů.

Sanitu tvoří závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout a vývod pro pračku. Vnitřní omítky jsou vápenocementové nebo vápenosádrové, nebo sádrokartonový obklad stěn. Vytápění je řešeno centrálně, každý byt má vlastní měření tepla. Vnitřní dveře jsou plné s obložkovou zárubní, k dispozici je výběr z 7 dekorů. Vchodové dveře jsou bezpečnostní s vysokotlakým laminátem na povrchu s obložkovou zárubní z vnější strany. Připraveny jsou datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální satelitní televizi, telefonní služby a rozvod televizních kabelů do všech pokojů.

Lokalita: Developerský projekt Nad Modřanskou roklí se nalézá na Praze 4-Kamýku na rohu ulic Papírníkova, Novodvorská a Generála Šišky. Dostupnost lokality pomocí MHD je výborná. Pouhých 5 minut chůze od domu se nalézá autobusová zastávka, odkud jezdí linky číslo 165 a 215. Přírodu zde máte doslova za domem. Kulturní památky a možnosti kulturního vyžití zde v okolí příliš nejsou, musíte za nimi vyrazit do centra. Na Václavské náměstí, kde je řada divadel a kin dojedete za 34 minut autobusem číslo 215 a metrem. Nejbližší kino je Cinema City Galaxie vzdálené 32 minut jízdy autobusem číslo 165. 6 minut jízdy autem je potom Kulturní centrum Novodvorská, kde se konají různé koncerty, divadelní představení, výstavy a přednášky. Půjdete jenom tři minuty a jste na okraji Modřanské rokle, která je jako stvořená k pěším procházkám i jízdě na kole. 11 minut jízdy autobusem číslo 215 najdete posilovnu Fitness Bodypoint v Mirotické ulici. Tři minuty chůze se v Meteorologické ulici nalézá základní škola. Pět minut chůze je základní a mateřská škola ve Smolkové ulici. Možnosti nakupování se také nacházejí v těsné blízkosti, v Papírníkově ulici najdete supermarket Albert v docházkové vzdálenosti 5 minut. 12 minut jízdy autobusem číslo 165 se nalézá Codum-Poliklinika Modřany v Soukalově ulici.

Nad Modřanskou roklí

Lokalita

Kramperova, Kamýk, Praha 4

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty