Nová Elektra

Vyprodáno
Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera společnosti FINEP CZ a.s. V rámci první etapy stavby tu vznikne 92 bytů, které budou mít plošné dispozice od 1+kk čili 25,3 m2 až po velké rodinné 4+kk o rozloze 115,6 m2. Přízemní byty budou disponovat i svými soukromými zahradami. Zároveň zde nechybí také skladovací prostory a garážová stání. Navíc u bytů situovaných do Poděbradské ulice vzniknou v parteru ulice také obchodní jednotky. Konečný počet bytů postavených v lokalitě potom bude záviset na celkovém procesu přípravy a celé schvalovací byrokracii. V rámci první etapy vznikne také klidná zahrada ve vnitrobloku., která poskytne budoucím obyvatelům prostor k relaxaci.

Lokalita: Na Praze 9, rozhraní Hloubětína a Vysočan v Poděbradské/U Elektry ulici se buduje projekt Nová Elektra. Tato městská část patří mezi nejvíce rostoucí. Těží především z toho, že jsou zde rozsáhlé nákupní možnosti, občanská vybavenost je tu na vysoké úrovni. Zároveň je zde mimořádné dobré dopravní spojení, ať už tramvají nebo metrem. Nechybí ovšem ani dostatek zeleně v podobě nedalekých parků a možnosti sportování v těsné blízkosti. K dispozici jsou například i cyklostezky. Příjemnou relaxaci potom nabízí okolí říčky Rokytky.

Sport, relax, příroda: Svoji tělesnou kondici můžete například trénovat v 506 m vzdálené fitness stezce Rokytka. Sportovní využití poskytne třeba 3,2 km vzdálená sportovní hala Skateboard Pragovka, nebo 572 vzdálené U-rampy. Cílem výletu může být 4,4 km vzdálená Přírodní památka Pražský zlom, nebo Kejřův mlýn, jenž je 959 m daleko. Pro děti je velkou atrakcí 2,8 km vzdálený Dinopark. Řadu možností nejenom pro plavce nabízí Plavecký a sportovní areál Hloubětín, který najdete ve vzdálenosti 1,4 km.

Nákupy a služby: Jenom 493 m daleko se rozkládá supermarket Billa, ve kterém pořídíte základní nákupy. Na velké nákupy se můžete vydat 2,3 km do nákupního centra Fénix.

Vzdělávání: Děti můžete přihlásit do 4,1 vzdálené MŠ U vysočanského pivovaru, ty starší potom do ZŠ Špitálská, která se nalézá 2,8 km daleko. .

Kultura: Jistě zaujmou divadelní představení a koncerty v 3,1 km vzdáleném divadle Gong. Na dobrý film můžete zajet do kina Cinestar Černý Most, které je se nalézá 6 km od obytného souboru.

Zdravotnictví: Zázemí praktických lékařů vám poskytne 3,1 km vzdálená Poliklinika Kolbenova.

Doprava: Doslova za rokem, jenom 190 m je vzdálená zastávka tramvaje U Elektry. Celkem 1,6 km se nachází stanice metra Hloubětín. Jenom 168 m daleko je výjezd na Poděbradskou ulici, odkud můžete jet jak do centra, tak i ven z Prahy.

Lokalita

Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty