Developerský projekt Nové Čelákovice

Vyprodáno
náměstí 5.května, Čelákovice, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  7030
 • Stav:
 • Developer:
  Ráj nemovitostí s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Čelákovice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  93
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Ve městě Čelákovice, které leží 10 kilometrů od Prahy (Okres Praha-východ), se nachází developerský projekt Bytový dům Nové Čelákovice. Stavba je situována v samém srdci středočeského města Čelákovice, a to na historickém náměstí 5. května. Náměstí prochází celkovou rekonstrukcí, revitalizací parkové zeleně a modernizací. Centrum bude doplněno o nové prvky, jako jsou veřejné osvětlení, mobiliář a vodní prvky. Nové Čelákovice představují zrekonstruovaný původní bytový dům. V rámci rekonstrukce došlo i k celkové revitalizaci a výrazné modernizaci. Vyměněna byla všechna okna, vstupní bezpečnostní i balkonové dveře. V rámci rekonstrukce došlo také k zavedení protihlukové izolace mezi sousedícími byty. Zrekonstruovány byly elektrické rozvody, jističe, dále požární hlásiče i domácí telefon. Před bytovým domem se nachází bezplatné parkoviště a přímo ve vnitřním dvoře budovy se nachází další parkovací stání. Celý objekt i s vnitřním parkovištěm je 24 hodin denně hlídán. Majitelé nových bytů mohou mimo jiné využívat i společnou kočárkárnu, kolárnu a sklepní kóje. Budova byla zkolaudována roku 2011.

Byty: Zrekonstruovaný bytový dům Nové Čelákovice vám nabízí 93 nových bytů o dispozicích 1+1 - 3+1. Užitná plocha bytů činí 27 m2 až 84,5 m2. K jednotlivým bytům náleží lodžie, které vám poskytují výhled na zrevitalizované okolí města Čelákovice. Každý byt je vybaven kvalitními materiály, např. plastovými okny, vestavěnými skříněmi, veškerými rozvody pro budoucí instalaci kuchyňské linky či zděným jádrem. Zájemci o nové bydlení mají možnost nechat si byt upravit dle svých přání a představ, např. nadstandardně vybavit koupelnu, rozšířit kuchyň a provést mnoho jiných úprav. Celková cena bytů se pohybuje v rozmezí od 1 490 000 Kč do 1 750 000 Kč včetně DPH.

Lokalita: Bytový komplex Nové Čelákovice je situován na náměstí 5. května ve středočeském městě Čelákovice, které je vzdálené pouhých 10 kilometrů od Prahy. Vysoká úroveň dopravní dostupnosti je zajištěna pražskou integrovanou dopravou. Během 15 minut se dostanete na metro trasy B – Černý most. Samotné centrum Čelákovic vám poskytne veškerou občanskou vybavenost, např. mateřskou, základní i střední školu, obchody a supermarket (Albert), zdravotnická zařízení, úřady a další služby (banky, pošta atd.). Ve volném čase si můžete zasportovat v místních sportovních areálech (volejbalový, tenisový klub a fotbalové hřiště), zaplavat v krytém bazénu se saunou nebo zaběhat na cyklostezce. Nachází se zde také rekreační oblast Káraný (soutok Labe a Jizery) a Spring relax centrum Čelákovice.

Lokalita

náměstí 5.května, Čelákovice, Praha-východ

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty