Developerský projekt Panorama Hlubočepy

Vyprodáno
Pražského, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Panorama Hlubočepy poskytne rezidentům bydlení ve čtvrti Hlubočepy na Praze 5 v ulici Pražského. Novostavba se nachází přímo na rozhraní Hlubočep a Barrandova. Místo, kde se rodí zbrusu nové byty je velice příjemné, protože Staré Hlubočepy zajišťují jednak zelené plochy k relaxaci a lesy a především klid, tak i výhled do chráněného parku Prokopské údolí. Pokud jde o design a architektonickou podobu novostavby Panorama Hlubočepy, potom sází hlavně na dokonalé technické řešení v kombinaci s nadčasovostí a také čistotou v oblasti interiérů i exteriérů. Odpovídá moderním trendům, standardům a respektu prostředí. Celkem se zde nabízí 31 nových bytů ve dvou budovách označených písmenem M1 a M2. Prodej bytů byl zahájen 16. června 2016, stavba by měla být dokončena v květnu 2018, k tomuto datu by měly byty být připraveny k nastěhování. Developerem a prodejcem nových bytů je společnost Ledexus s.r.o. se sídlem v Přípotoční ulici na Praze 10.

Byty: Rezidenční komplex Panorama Hlubočepy zahrnuje byty o plošných dispozicích od 1+kk až po5+kk. Cenové relace jsou od 4,4 milionu Kč včetně DPH 10,2 milionu včetně DPH. Pokud máte zájem byt kupovat, vězte, že ceny jsou pouze orientační a vždy je třeba je ověřit před nákupem u prodejce. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklep, obojí se nachází v prvním a druhém podzemním podlaží.

Jaké standardy byty zahrnují?
Především jde o systém inteligentního ovládání bytu, který zahrnuje stínění, osvětlení, alarmy, energie, multimédia, vytápění a chlazení.
Jako vstupní bezpečnostní dveře se dodávají bezpečnostní dveře bytů NEXT, které mají vnitřní integrovaný rozvorový systém. Ten ovládá celkem 18 zamykacích bodů, nechybí bezpečnostní signalizace napojená na systém inteligentního ovládání bytu, což je výška 2200 mm u bytů a 2400 mm u mezonetů. Kování se dodává Rozeta M&T Entero, a sice nerez a bezpečnostní vložka.
Interiérové dveře se dodávají bezfalcové o výšce 2100 mm v provedení CPL bílá nebo dýha dub americký.
Do společných prostor se dodávají dlažby Galaxy o rozměrech 60 x 60 cm v pěti různých barevných provedeních. Na terasu se dodává kompozitní rošt z terasových WPC prken WoodPlati c-FOREST PLUS.

V obytných místnostech jednotlivých bytů se pokládá podlaha Compact, což je dřevěná dubová podlaha s mikrofází s povrchovou úpravou olej. U mezonetových bytů se u schodišť instaluje bezpečnostní zábradlí s bezpečnostním sklem CONNEX.
V bytech jsou sádrové omítky.
Dlažby se v bytech pokládají Porcelanosa o rozměrech 59,6 x 59,6 cm, a sice v provedení Dover Topo, Dover Caliza a Dover Arena a Dover Acero. Ve stejném provedení jsou i obklady Porcelanosa, ovšem o rozměrech 31,6 x 90 cm.
Pokud jde o zařizovací předměty koupelen a toalet, pak se osazuje vana Bette prémiový smalt, zavěšené WC Catalano včetně sedátka k WC Catalano Slowclose a ovládací tlačítko pro WC Galaxy, Grohe. Nechybí sprchový kout či sprchová zástěna s křídlovými dveřmi Galaxy a podlahový žlab s okrajem pro perforovaný rošt. Pokud jde o baterie, dodává se umyvadlová baterie Porcelanosa a vanový a sprchový set taktéž Porcelanosa. Důležitou součástí jsou samozřejmě i umyvadla. Instaluje se umyvadlo a umývátko Catalano.

Lokalita:

Klid a dostatek zeleně slibuje bydlení v novém developerském projektu budovaném na Praze 5 v Hlubočepích. Bytový komplex je situován do ulice Pražského. Hlubočepskou zástavbu ležící především v údolí Dalejského potoka tvoří z velké části především rodinné domky. Na území Hlubočep je poměrně velké množství dochovaných historických památek. Zmínit se musíme o hradišti Dívčí hrady s přilehlým archeologickým nalezištěm. Vzdálené je autem 11 minut, případně autobusem číslo 120 je možné tohoto cíle dosáhnout za 25 minut, nebo také kombinací metra linky B a některé z tramvají číslo 12, 14 nebo 20 za celkem 27 minut. Pěšky se sem procházkou dostanete za 45 minut. Zajímavým objektem je barokní kostel svatého Filipa a Jakuba v ulici Na Zlíchově, pochází z let 1713–1714. Pěší cesta k němu potrvá 32 minut, tramvají číslo 12, 14 nebo 20 se tam dopravíte za 9 minut, autem pouhých 5 minut. Měli byste věnovat také tvrzi Raudnitzův dům v Hlubočepské ulici a baroknímu Zámečku Slovanka z roku 1726, který stojí v téže ulici. Autem jsou památky dostupné po 5 minutách jízdy, tramvají číslo 12, 14 nebo 20 po 7 minutách jízdy. Pěšky vám procházka potrvá 27 minut. Pozoruhodnou technickou památkou je Soubor věcí Buštěhradské dráhy, zahrnuje například mosty, železniční viadukty, strážní domek, opěrné zdi železničního náspu, především pak je ale důležitou železniční památkou Pražský Semmering-jihovýchodní viadukt. Na této trati leží také železniční stanice Praha-Hlubočepy, která je vzdálená 16 minut pěší cesty, 3 minuty autem, nebo 13 minut autobusem číslo 120.

Pokud jde o zábavu, nejblíže hlubočepské lokalitě se nachází multikino Cinema City, ležící u stanice metra Anděl. Tramvají číslo 12, 14 a 20 je to 19 minut, pěšky hodina a 10 minut, autem 8 minut. Chcete-li za kulturou, musíte do centra. Tramvají číslo 14 zajedete přímo na Václavské náměstí, kde narazíte na dostatek zábavy. Cesta tramvají vám potrvá 29 minut. Autem je to do středu města za zábavou 17 minut. Na Václavském náměstí a v přilehlém okolí najdete řadu divadel (Rokoko, ABC) i kin (Lucerna, Světozor, Blaník). Ve Wassermannově ulici má otevřeno pobočka Městské knihovny, což je 14 minut autobusem číslo 170 nebo také 19 minut tramvají číslo 12, 14 či 20. Autem se to dá stihnout za 6 minut. Pěšky je to 21 minut.
V okolí narazíte hned na několik chráněných území. Jde především o přírodní rezervaci Prokopské údolí. V minulosti se zde těžil vápenec a jsou tu stopy po jeho zpracování, jde totiž vlastně o výběžek Českého krasu. Lokality jsou bohaté na zkameněliny. Vzdálené je 22 minut pěšky nebo 15 minut autem. Přírodní památka Železniční zářez se nachází kolem trati Hlubočepy-Rudná u Prahy. Pěšky je sem 16 minut, autem zhruba 3 minuty. Výčet přírodních krás pokračuje přírodní památkou Ctirad na severním okraji návrší Děvín nad Zlíchovem, té dosáhnete po 6 minut trvající jízdě autem, 17 minut dlouhé jízdě tramvají číslo 12, 14 nebo 20, případně 21 minutové jízdě autobusem číslo 120. Pěšky se sem dá dojít za 37 minut. Skalnatý vápencový svah proříznutý železniční tratí, to je přírodní památka Pod Žvahovem. Sem dojdete za 19 minut. Autobusem číslo 120 se do této lokality dá dopravit za 12 minut. Tramvají číslo 12, 14 či 20 je dojezdová vzdálenost 17 minut. Pěšky se procházka dá stihnout do 19 minut. Ve výčtu bychom neměli zapomenout ani na poslední přírodní památku, a sice lokalitu Pod školou, chráněnou skalnatou stráň. Ta je autobusem číslo 120 dosažitelná za 10 minut, pěšky potom za 17 minut, autem za 3 minuty. V Hlubočepích si můžete projít tři naučné stezky, a sice Prokopské údolí – Butovické hradiště, Údolí Dalejského potoka a Barrandovy skály a Chuchelský háj.

Nechybí zde ani řada možností ke sportování. U Hlubočepské ulice naleznete hřiště FK Motorlet Praha Football na fotbal. Dojezdová vzdálenost autem činí 11 minut, městskou dopravou kombinací metra trasy B a tramvají číslo 12, 14 a 20 nebo autobusu 137 a 149 a tramvají stejných čísel se dá cesta stihnout za 30-39 minut. Sportovní využití zájemcům poskytne Aquapark Barrandov nazývaný AquaDream. Dobře vybavené centrum vodních radovánek nabízí nejenom bazény k plavání, ale i spoustu vodních atrakcí. Doprava autobusem číslo 170 se dá zvládnout za 14 minut, autobusem číslo 120 za 18 minut. Za pozornost stojí také Rsc Barrandov-Klub Lávka v Krškově ulici, kde je velké wellness centrum. Dojedete sem tramvají číslo 12, 14 nebo 20 za 9 minut. Stejnou dobu potrvá i cesta autobusem číslo 170 nebo 230, a to 9 minut. Pouhých 7 minut trvá cesta tramvají číslo 120. V Högerově ulici má své sídlo Studio K Barrandov, které se specializuje na dětské gymnastické cvičení. Pěšky se tam dá dojít za 20 minut, autobusem číslo 120 za 8 minut, autem 7 minut. Na Kříženeckého náměstí na Barrandově má své sídlo Jezdecký klub Filmka, kde se zabývají i chovem a výcvikem koní pro kaskadérské účely. Dojezdová vzdálenost vozem v tomto případě činí 4 minuty, docházková vzdálenost 13 minut, dojezdová vzdálenost autobusem číslo 105 nebo 230 potom 8 minut.

V blízkosti se nachází Poliklinika Barrandov, kde najdete ošetření. Cestovat k ní je snadné, protože některou z tramvají číslo 12, 14 nebo 20 to potrvá jenom 9 minut, autobusem číslo 170 či případně 230 celkem 9 minut, případně autobusem číslo 120 se tam dá dojet za 7 minut.
Lékárna Zamzam se nachází na Tilleho náměstí, což je 7 minut tramvají číslo 12, 14 nebo 20, pěšky se k ní dá dojít za 10 minut. Autem k výdejně léků zvládnete dojít za 2 minuty.
Nejbližší mateřská a základní škola se nalézá na Chaplinově náměstí na Barrandově.

Na pobočku České pošty narazíte na Tilleho náměstí a dojedete sem za 2 minuty. Tramvají číslo 12, 14 nebo 20 to stihnete za 7 minut, autobusem číslo 120 za 8 minut, případně se dá jít i pěšky, což trvá 10 minut. Ve stejné docházkové a dojezdové vzdálenosti se na Tilleho náměstí nachází také Restaurace Kamera.
Nedostatkem nákupních příležitostí obyvatelé Hlubočep rozhodně netrpí. Nachází se zde prodejna Billa na Tilleho náměstí vzdálená 10 minut autobusem číslo 120 nebo 9 minut tramvají číslo 12, 14 či 20, pěšky je to 9 minut. Supermarket Albert v Högerově ulici je 12 minut pěšky, nebo 2 minuty autem. Kromě toho je také v ulici K Barrandovu otevřená prodejna Lidlu vzdálená 8 minut pěšky, 4 minuty autem. Velmi dobrou dostupnost má pro obyvatele Hlubočep také OC Nový Smíchov, kam se velice rychle dopraví například tramvají číslo 12 nebo 14 či 20. Tramvají číslo 12 nebo 20 se tam dá dojet za 21 minut, tramvají číslo 14 za 23 minut. Autem k OC Nový Smíchov k ní dojedete 10 minut. Sídlí tam obrovský hypermarket Tesco.
Nejbližší zastávka tramvaje je Geologická. Staví zde linky číslo 12, 14, nebo 20. Docházková vzdálenost na stanici je 4 minuty, autem k ní dojedete za 1 minutu. V současnosti na konečnou do Hlubočep jezdí tramvajové linky 6, 12, 14 a 20. Linka číslo 6 se provozuje mezi Spořilovem a Sídlištěm Barrandov, další tramvaj s číslem 12 spojuje Palmovku a Sídliště Barrandov. Konečně tramvajová linka číslo 14 jezdí mezi Ortenovým náměstím a Sídlištěm Barrandov. Jako poslední obslužnost zajišťuje linka s číslem 20, která tvoří dopravu mezi Nádražím v Podbabě a Sídlištěm Barrandov. Nová tramvajová trať dnes končí na barrandovském sídlišti. Další nejbližší zastávkou, tentokrát autobusovou je Dreyerova s docházkovou vzdáleností 3 minuty nebo minutu jízdy autem. Odsud jezdí autobus číslo 120. Linka 120 spojuje Na Knížecí a Nádraží Radotín, případně končí Pod Lochkovem. Dále je blízko i zastávka autobusu Geologická, z ní odjíždí autobus číslo 170. Sem je docházková vzdálenost 14 minut, dojezdová vzdálenost autem 2 minuty. Linka 170 spojuje Jižní Město a Pražskou čtvrť a nakonec ještě je třeba zmínit autobus číslo 230, který spojuje Sídliště Stodůlky a Filmové ateliéry. Linka 230 odjíždí z Högerovy ulice vzdálené 9 minut pěší cesty.
Z dalších autobusových linek Hlubočepy projíždějí trasy s číslem 105, 128. Linka 105 vyjíždí ze Smíchovského nádraží a okružní cestou se k němu znovu vrací. Autobusová linka s číslem 128 jezdí okružně po Hlubočepích.

Silniční doprava je zde zastoupena hlavně frekventovanou ulicí K Barrandovu, která odvádí dopravu z Barrandovského mostu směrem na obchvat hlavního města. Podél řeky Vltavy vede ulice Strakonická, která tvoří výpadovku ve směru na Mníšek pod Brdy a také na Strakonice. U řeky vede i železnice, která směřuje do Radotína a dále podél Berounky do Berouna a směrem na Plzeň. Jsou zde železniční zastávky Praha-Hlubočepy a Praha-Žvahov. Jde o zastávky na trati ze Smíchovského nádraží ve směru Rudná u Prahy, Nučice a Beroun.

Panorama Hlubočepy

Lokalita

Pražského, Hlubočepy, Praha 5

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty