Developerský projekt Pod Úvalskou cestou

Vyprodáno
Masarykovo nám., Škvorec, Praha-východ

Detaily

 • ID:
  5665
 • Stav:
 • Developer:
  Pod Úvalskou cestou
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Škvorec
 • Byty k nastěhování od:
  2013 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  21
 • Cena bytů (od - do):
  4.590.000 Kč - 5.495.000 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Pod Úvalskou cestou je situován v obci Škvorec u Prahy. Výstavba projektu již byla dokončena a prodej domů byl zahájen 16. 9. 2013. Developerský projekt je rozdělen do sedmi sekcí, které jsou označeny písmeny A až G. Nabídka projektu Pod Úvalskou cestou je tvořena 21 novostavbami. Řadové domy odpovídají dnešním požadavkům moderního člověka, který žádá nízkoenergetické bydlení. Projekt Pod Úvalskou skálou vám ušetří náklady na vytápění a ohřev vody a díky své energetické nenáročnosti navíc poskytne zdravý a ekologický styl bydlení. Vše je zajištěno použitím kvalitních stavebních materiálů a vestavěním systému řízeného větrání s rekuperací. Celý projekt byl přizpůsobován mnoha faktorům. Mezi faktory, které ovlivňují charakter projektu, patří vhodná lokalita v obci Škvorec, orientace ke světovým stranám a seskupení novostaveb v jednotlivých sekcích. Všechny nemovitosti vám nabízejí designové bydlení, které vám ušetří náklady a které si můžete pořídit za příznivou cenu.

Domy: V rámci developerského projektu Pod Úvalskou cestou si můžete vybírat z 21 novostaveb. Novostavby jsou rozměrově odlišné. Komplex vám předkládá dva modely nových řadových domů – první model o dispozici 3+kk a užitné ploše od 100 m2 do 107 m2, druhý model o dispozici 4+kk a užitné ploše od 137 m2 do 146 m2. Celkové plochy parcel se pohybují v rozmezí od 113 m2 do 357 m2. Za standardní cenu si můžete pořídit libovolnou nemovitost, která je zhotovená tzv. na klíč. To znamená, že vámi vybraný dům je vybaven vším, co je potřeba k jeho fungování. Další doplňky interiéru (viz podlahová krytina) si můžete pořídit za příplatek. Ke každé nemovitosti náleží zahrada a venkovní garážové stání situované před domem. Vyhovuje-li vám více krytá a zděná garáž, můžete si ji dokoupit za cenu 280 000 Kč včetně DPH. Ceny novostaveb se pohybují od 3 428 056 Kč do 5 435 072 Kč včetně DPH.

Lokalita: Developerský projekt se nachází v obci Škvorec v těsné blízkosti Prahy (Praha-východ). Obec disponuje dobrou dopravní dostupností. Okraj Prahy je od obce vzdálený 5 km a do centra Prahy se dostanete do 30 minut. Využít můžete autobusové či vlakové spojení. Občanská vybavenost obce je také na skvělé úrovni. V obci najdete obchod se smíšeným zbožím, praktického lékaře i zubaře, školku i školu, obecní úřad s poštou či knihovnu, dále masnu, cukrárnu nebo restauraci. Pro větší nákup se můžete vydat do nákupního centra Černý most, které je vzdálené pouhých 15 minut cesty. Bydlení v obci vám poskytne dostatek klidu, komfortu a zeleně k odpočinku. Škvorec vám nabízí širokou škálu sportovního vyžití ať v okolí obce, nebo ve sportovním zařízení umístěném v obci (Sokolovna a fotbalové hřiště).

Lokalita

Masarykovo nám., Škvorec, Praha-východ

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty