Developerský projekt Podolské schody

Vyprodáno
Sinkulova, Podolí, Praha 4

Detaily

 • ID:
  7822
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Podolí
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  22
 • Cena bytů (od - do):
  9.600.000 Kč - 19.750.000 Kč

O projektu

O projektu: V ulici Sinkulova na Praze 4-Podolí se nachází novostavby nesoucí název podle této ulice. Jedná se o lukrativní developerský projekt, který potencionálním zájemcům o luxusní bydlení nabízí celkem 22 bytových jednotek. Byty začínají se svou dispozicí na 1+kk a končí až na komfortně laděných 4+kk. Celý projekt vznikl pod hlavičkou developerské skupiny CRESTYL již v říjnu roku 2014. Předpokládaný termín dokončení výstavby je stanoven na prosinec roku 2015, přičemž zahájení prodeje započalo v listopadu roku 2014. Veškeré bytové jednotky budou k nastěhování na začátku roku 2016. Rezidenční projekt je situován do exkluzivní lokality a nabízí nové byty s originálním konceptem a moderním designem. Jednotlivým bytovým jednotkám nechybí vysoké standardy, které splní i požadavky náročnějších klientů. Nové bydlení v této oblasti a svým rafinovaným řešením dokáže konkurovat i mnohem větším projektům. Autory projektu bytových domů jsou architekti z ateliéru Šesták. Po úpravě ing. arch. Chmelařem výsledný projekt odkoupila developerská skupina CRESTYL, která výstavbu následně dvou bytových domů dotáhla do konce.

Byty: Nové bydlení Podolské schody je nabízeno s užitnou plochou od 29 m2 až po 114 m2. Jedná se o bytové domy s pěti podlažími, přičemž zde mimo klasických bytů naleznete i čtyři ateliéry s užitnou plochou od 29 m2 po 48 m2. Až na ateliérové typy prostorů se zde vždy setkáme s terasou s užitnou plochou od 2 m2 do 13 m2. Nové byty mají k dispozici celkem 34 garážových míst. Standardy zahrnují podlahy z dřevěného běleného dubu a z bílého dřevěného soklu. Interiérové dveře jsou plné s broušeným nerez kováním. V obývacím pokoji nalezneme plné dveře s bočním světlíkem. Koupelny v cenách bytů disponují závěsným WC, akrylátovou vanou v délce od 170 cm do 180 cm, sprchovým vyzdívaným koutem popřípadě vaničkou a umyvadlem se skříňkou. Samozřejmě nechybí ani baterie, které jsou buď pákové nebo u van podomítkové. Byty nadále disponují svítidly. V koupelnách jsou přisazené nad zrcadlem a zapuštěná v podhledu. V obytných místnostech naleznete vývody pro dodatečné osazení.

Lokalita: Novostavby v Podolí na Praze 4 v ulici Sinkulova může zaujmout všechny klienty, kterým záleží na dopravní dostupnosti. Jen několik minut cesty je od rezidenčního objektu stanice metra Vyšehrad sloužící jako spojnice s okolními lokalitami po celé Praze. Rovněž můžete využít tramvajové zastávky Podolská vodárna. Developerský projekt samozřejmě nabízí i další možnosti, jak využívat třeba svůj volný čas skrze nedalekou cyklostezku nebo bruslařskou dráhu, pláž ve Žlutých lázních a Vyšehrad. V okolí rezidence naleznete veškerou občanskou vybavenost, restaurace, školy, obchody i dětská hřiště. V docházkové dostupnosti nechybí firmy, obchody i důležité úřady.

Více info: http://www.podolskeschody.cz/

16.5.2016 - Projekt Podolské schody již zkolaudován

V minulých dnech proběhla kolaudace projektu Podolské schody. Současně se dokončují práce v interiérech, na venkovním oplocení a na přilehlé komunikaci.

13.10.2014 - Společnost Crestyl zahájila stavbu projektu Podolské schody

Developerská společnost Crestyl má v posledních měsících plné ruce práce. Aktivní byla zejména v měsíci červenec, v němž spustila rovnou dva projekty. Nejprve představila a zároveň spustila prodej rezidence 4Blok, která se nalézá v pražských Vršovicích a nabízí nejnovější trendy moderního bydlení pro náročné. Následně znovu investovala, když koupila nový luxusní rezidenční projekt s názvem Podolské schody, který je umístěn na Praze 4 a zahajila jeho stavbu. Pro společnost Crestyl jej navrhl ing. arch. Ivo Chmelař.

Radim Sayed, který je obchodním ředitelem developerské společnosti Crestyl, odkrývá pozadí nových plánů společnosti, když říká: „Rozhodli jsme se v tomto roce zásadně rozšířit naše rezidenční portfolio. Zahájili jsme stavbu druhé etapy luxusního pražského projektu DOCK, uvedli na trh přes dvě stovky bytů v nové rezidenci 4Blok a nyní jsme navíc koupili další rezidenční projekt ve skvělé lokalitě.“

Tím ale snahy developerské společnosti rozhodně nekončí. Sayed dále dodává: „Naším cílem je navázat na velmi úspěšné projekty jako jsou Podbaba nebo Barrandov Hills, proto hodláme naše aktivity posilovat i nadále.“ ...

Lokalita

Sinkulova, Podolí, Praha 4

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty