Developerský projekt Pozemky Žabovresky (Chlístov)

Vyprodáno
Chlístov, Benešov, Středočeský kraj

Detaily

 • ID:
  11007
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Benešov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  49
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V Žabovřeskách, části obce Chlístov ležící ve Středočeském kraji u Benešova, se nacházejí pozemky na prodej. Developerský projekt nazývaný Pozemky Žabovřesky leží na okraji obce vzdálené vzdušnou čarou 40 km od Prahy. Aktuálně se nabízí celkem 50 stavebních parcel, z nichž část už je prodaná. Celkový rozměr zastavěné plochy v katastru Žabovřesk bude až 6,2 ha. Současná II. etapa prodeje navazuje na první moderní zástavbu. Rozdělení nových pozemků zajistí každému z majitelů pozemku dostatečné soukromí. Prodejcem je sales manager Pozemky Žabovřesky.

Pozemky: Nabízí se stavební pozemky Žabovřesky velikosti od 900 do 2000 m2. Za nejmenší pozemek na prodej s rozlohou 949 m2 zaplatíte 1,034 milion Kč včetně DPH. Největší parcela s výměrou 1984 m2 stojí 2,16 milionu Kč včetně DPH. Cena pozemku zahrnuje i kompletně připravenou infrastrukturu.
Co všechno infrastruktura nových parcel obsahuje? Podél jednotlivých pozemků je vybudovaná nová zpevněná komunikace. Nachází se zde také nové veřejné pouliční osvětlení. Jak elektrická, tak i vodovodní přípojka je vždy dotažena až k hranici pozemku. I parcely, která je napojena na čističku odpadních vod, se nachází kanalizační přípojka. Pozemky jsou připraveny pro stavbu rodinných domů.

Lokalita: Bydlení uprostřed zelené přírody v naprostém klidu slibují Pozemky Žabovřesky. Lokalita developerského projektu pro nové parcely je součástí obce Chlístov a nachází se 2 km od středočeského města Benešov.
Příležitosti ke sportování se najde několik přímo v Benešově. Například jde o S-centrum Benešov v ulici U Vodárny (11 minut vozem) se dvěma krytými a dvěma tenisovými kurty, čtyřmi kurty na badminton, hřištěm na volejbal, malou kopanou a nohejbal, dále Sport a Relax Club Na Karlově (7-9 minut autem) nabízející squash, posilovnu, stolní tenis, aerobik, saunu či posilovnu a Plavecký bazén v Černoleské ulici (9-11 minut autem). V okolí Žabovřesk je také vhodný terén pro cyklistiku. Vede tudy například cyklotrasa Benešov a okolí z Týnce nad Sázavou na Konopiště.
V budově školy v Chlístově vzdálené 3 minuty autem se dnes nachází místní knihovna a konají se různé společenské události, například turnaje v ping-pongu, pétanque a nohejbalu nebo masopustní průvody. Budete-li chtít vyrazit za kulturou, potom jeďte do Benešova, kde se v Poštovní ulici v dojezdové vzdálenosti 8 minut nachází kino. Různé akce se také konají v benešovském Kulturním centru Karlov vzdáleném 8-10 minut cesty po silnici. V benešovské Tyršově ulici sídlí Městské divadlo Benešov a můžete ho navštívit po 7-9 trvající cestě automobilem.
Nejbližší mateřská škola U kohoutka Sedmipírka má své sídlo v Dukelské ulici v Benešově a můžete její služby využít po 5 minutové jízdě automobilem. Kromě toho je v Benešově ještě dalších 5 mateřských škol, všechny s dojezdem do 9 minut. Nejbližší základní škola sídlí v Benešově v Hodějovského ulici, je vzdálená 4 minuty jízdy. Kromě toho jsou zde ještě tři další základní školy a jedna základní umělecká škola, všechny s dojezdem do 10 minut.
Na Malém náměstí v Benešově funguje poliklinika a je dostupná do 8 minut. Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově má své sídlo v Máchově ulici a dostanete se k ní za 4 minuty. Lékárna sídlí v benešovské ulici Červené vršky ve vzdálenosti 5-6 minut z Žabovřesk.
Pokud jde o nákupní možnosti, na malý obchod – koloniál se smíšeným zbožím narazíte přímo v Chlístově. Dostanete se tam za 3 minuty autem nebo 17-19 minut pěšky. Pro větší nákupy vám poslouží Kaufland na okraji Benešova v ulici Červené vršky. Cesta do něj potrvá 5 minut. Za 12 minut se dostanete do supermarketu Tesco v Čerčanech.
Na pobočku České pošty do Poštovní ulice v Benešově dojedete za 9 minut. Na nejbližší bankomat narazíte v Benešově na Masarykově náměstí, provozovatelem je ČSOB. Přesunete se k němu vozem za 8-10 minut.
Praha je z Žabovřesk dostupná za 38 minut autem po silnicích E55 a 3, vzdálenost činí 47 km. V budoucnosti se počítá s napojením na dálnici D3 z Prahy přes Tábor na České Budějovice.

Lokalita

Chlístov, Benešov, Středočeský kraj

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty