Developerský projekt Rezidence Blízká

Doporučené V prodeji
U Sluncové, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Karlína nedaleko historické budovy Invalidovny vznikne soubor bytových domů s moderním designem a doplněné o obchody a služby v přízemí. Celkem projekt nabídne 228 bytových jednotek ve velikostech od 1+kk až po 4+kk s balkony s výhledy do zeleně. V aktuální I.etapě je v nabídce 135 jednotek.

Projekt byl původně pojmenován Rezidence Sluncová. Developerem je společnost Horizon Holding.

Lokalita: Rezidence Blízká bude umístěna při ulici U Sluncové na Praze 8 – Karlín. Jedná se o širší centrum města s výbornou dostupností centra Prahy autem, MHD, ale i pěšky. Stanice tramvaje i metra Invalidovna je dostupná do 10 minut pěšky.

Karlín je oblíbenou rezidenční lokalitou kvůli výborné dostupnosti, občanské vybavenosti a množství zeleně a parků. Přímo za domem začíná svah Vítkova, oblíbeného parku s vyhlídkou na město, nedaleko jsou také Kaizlovy sady, park na Karlínském náměstí nebo cyklostezka podél Vltavy na Rohanském ostrově.

Projekt se nachází v klidném koutu na kraji Karlína. Na své si přijdou jak kulturně založení rezidenti, kteří ocení docházkovou vzdálenost kaváren, restaurací, farmářských trhů, festivalů atd., tak sportovci, kteří si snadno vyběhnou na Vítkov, s nimž projekt bezprostředně sousedí.

 

Lokalita

U Sluncové, Karlín, Praha 8

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty