Detaily
-
Stav:
-
Developer:Central Park Lidická s.r.o.
-
Městská část / kraj:Jihomoravský kraj
-
Lokalita:Brno
-
Byty k nastěhování od:1Q/2024
-
Počet jednotek:83
-
Zahájení stavby:2023
-
Kolaudace:02/2024
O projektu
Kromě 10 komerčních prostorů nabídne projekt Rezidence Central Park celkem 83 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až 3+kk. Spojují je do detailu promyšlené dispozice, moderní architektonický styl a nadstandardní vybavení. Jde například o vysoce odolné vinylové podlahy, velkoformátová okna s krásným výhledem na město či přípravu pro připojení klimatizace. Většina disponuje také rekuperací.
V závislosti na konkrétním výběru je součástí bytu balkón a nebo terasa, ke všem náleží sklepní kóje. Parkovací stání umístěné v podzemním podlaží je pak v případě zájmu možné dokoupit zvlášť.
Projekt je zkolaudovaný a jednotky připraveny k nastěhování.
Lokalita
Rezidence vzniká v bezprostřední blízkosti největšího a nejstaršího brněnského parku Lužánky oblíbený zejména pro své sportovní a volnočasové vyžití. Lokalita je známá pro svou nadstandardní občanskou vybavenost s velkým výběrem různých obchodů, restaurací, kaváren, bister, ale také vzdělávacích institucí. Vzhledem k počtu kaváren a divadel si na své přijdou i milovníci kultury. Co se týče dopravní dostupnosti, v brněnském centru se pěšky ocitnete už za 5 minut. Případně je možné samozřejmě využít i hromadnou dopravu.
Energetický štítek
31.3.2025 |
Ateliéry Juliš: v prodeji jsou jednotky na Václavském náměstí |
23.3.2025 |
Viladomy U Mlýna: v prodeji jsou byty na Praze 9 |
22.3.2025 |
Rezidence Na Plzeňce: v prodeji jsou byty na Praze 5 |
20.3.2025 |
Palackého náměstí 2: v prodeji jsou byty na Praze 2 |
19.3.2025 |
Rezidence U Tvrze: v prodeji jsou byty na Praze 10 |