Developerský projekt Rezidence Donovalská

Vyprodáno
Chodov, Praha 4

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Praha 4
  • Lokalita:
    Chodov

O projektu

V klidné lokalitě městské části Chodov v blízkosti Hostivařského lesoparku se realizuje komorní projekt moderního bydlení Rezidence Donovalská, který nabídne bydlení v blízkosti přírody, kompletní občanskou vybavenost a rychlou dostupnost do centra hlavního města.

Rezidence Donovalská je třípodlažní bytový dům navržený s ohledem funkčnost a zachování soukromí obyvatel. Byty s dispozicemi 1+kk až 3+kk a obytnou plochou 34 až 76 m² jsou realizovány ve vysokém standardu. Ke každému bytu patří velkorysá terasa, balkon či vlastní zahrádka.

Byty jsou vybaveny moderními technologiemi – například přístup do garáže lze otevřít pomocí aplikace v mobilním telefonu. Pro pohodlí rezidentů je v domě instalován výtah. Bytový komplex tvoří uzavřený areál, který nabízí rezidentům maximální soukromí a bezpečí.

Lokalita

Rezidence Donovalská se nachází na okraji Prahy 4 v městské části Chodov. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně možností nákupů (obchodní centrum Westfield Chodov), restaurací, kvalitních vzdělávacích a zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Příležitosti k odpočinku a volnočasovým aktivitám nabízí blízký Hostivařský lesopark a přírodní park Botič-Milíčov. Aktivněji založení jedinci mohou navštívit sportovní areál Jedenáctka. Odpočinek u vody nabídne Hostivařská přehrada či Aquapark Čestlice.  

Centrum Prahy je velmi dobře dostupné jak městskou dopravou, tak vlastním autem (Pražský okruh a dálnice D1).

Lokalita

Chodov, Praha 4

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty