Developerský projekt Rezidence Hlubočepy

Vyprodáno
Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2911
 • Stav:
 • Developer:
  KOVA Reality s.r.o
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Hlubočepy
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  12
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Klidné bydlení v souladu s přírodou zajišťuje dvanáct nových bytů v novostavbě Rezidence Hlubočepská 66, která vyrostla na hranici malebného Prokopského a Dalejského údolí v Praze 5 – Hlubočepích. Dvanáct bytových jednotek různé velikosti se nachází v novostavbě bytového domu o 4. nadzemních podlaží. Součástí bytových jednotek jsou garážová stání ve dvou úrovních řešených výtahy v 1. podzemním podlaží.

V 1. nadzemním podlaží jsou čtyři byty o velikosti 2+kk a 3+kk. U dvou bytových jednotek jsou terasy, další dva byty mají balkon nebo lodžii.

Ve 2. nadzemním podlaží jsou také čtyři bytové jednotky o velikosti 2+kk a 3+kk. U tří bytů je balkon, u jednoho je lodžie.

Ve 3. nadzemním podlaží jsou opět čtyři bytové jednotky, z nichž tři jsou mezonetové o velikosti 3+kk a 4+kk. Tři byty (z toho dva mezonetové) mají balkon.

Ve 4. nadzemním podlaží jsou druhé úrovně všech tří mezonetových bytových jednotek.

V objektu je instalován výtah do všech podlaží.

Zájemci o bydlení v této lokalitě si mohou tedy vybírat z bytů o velikosti 2+kk, 3+kk a 4+kk o ploše od 70 m2 do 120 m2.

Lokalita: Samotné Hlubočepy leží v údolí okolo Dalejského potoka a jsou tvořeny hlavně zástavbou rodinných domů. Katastrální území Hlubočepy mělo k 31.12.2008 23059 obyvatel. Počet obyvatel Hlubočep má stoupající tendenci.

Přírodní park Prokopské a Dalejské údolí o rozloze 652,5 ha byl vyhlášen v roce 1993. Krasová oblast v jihozápadní části Prahy, v podstatě nejsevernější výběžek Českého krasu. Přírodní park je sevřen mezi sídliště Barrandov a Velká Ohrada, dosud si však uchovává i kontakt s volnou krajinou. Celý prostor přírodního parku je vděčným (a často využívaným) turistickým cílem. K nejpůsobivějším partiím patří centrální část Prokopského údolí kolem bývalého koupaliště a nad ním položeným Butovickým hradištěm, Hlubočepské jezírko, soustava lomů a dopravních tunelů u Řeporyj nebo výšiny nad Zlíchovem s pozůstatky hradu Děvína. Butovické hradiště a Děvín, stejně jako některé další vrcholy nad Hlubočepy a Zlíchovem (Ctirad, Vysoká) jsou vynikajícími vyhlídkovými body s nádhernými a neobvyklými pohledy (nejen) na Prahu.

Lokalita

Hlubočepská, Hlubočepy, Praha 5

Realitní zprávy

18.7.2024

Family Resort Pětihosty: v prodeji jsou RD v okrese Praha-východ

13.7.2024

Vivus Žižkov: byl spuštěn prodej bytů v projektu

11.7.2024

Viladomy Zličín: v prodeji jsou byty na Praze 5

4.7.2024

Rezidence Kandertova: byl spuštěn prodej jednotek 1+kk na Praze 8

3.7.2024

Dvůr Mělnická: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty