Developerský projekt Rezidence Magnolie

Vyprodáno
Hraniční, Libiš, Středočeský kraj

Detaily

 • ID:
  9050
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Libiš
 • Byty k nastěhování od:
  Nájemní bydlení
 • Počet jednotek:
  70
 • Cena bytů (od - do):
  od 7.345,- Kč/měsíc

O projektu

O projektu: Na ulici Hraniční v obci Libiš vyroste nový rezidenční areál nazývaný Magnolie. Projekt představuje bydlení hotelového typu pro všechny věkové kategorie s recepční službou a řadou služeb. Rezidence Magnolie představuje 70 samostatných bytů, které jsou dispozičně řešeny ve velikostech od 1+kk do 2+kk. Celý areál je bezbariérový a má vlastní výtah. Koncem roku 2011 proběhla kolaudace objektu, chod areálu byl zahájen v březnu roku 2012. V polovině roku 2012 byl spuštěn předprodej bytových jednotek.

Byty: Ubytování v bytových jednotkách funguje jen na bázi nájmu. Za nájem je cena stanovena na 6 345 Kč včetně DPH za měsíc v případě, že v bytě bydlí jedna osoba. Pokud by se o byt dělily dvě osoby, je jeho cena stanovena pro jednu osobu na 3 448 Kč včetně DPH za měsíc. Nejmenší bytová jednotka má obytnou plochu 20,78 m2 a její nájemné činí 6 745 Kč včetně DPH. Tento byt ve druhém podlaží má k dispozici také vlastní balkon. Naopak nejprostornější bytová jednotka nabízí 57,21 m2 za cenu 10 745 Kč včetně DPH. Bydlení v rezidenci Magnolie klade důraz na maximální možný komfort a bezpečí. Bytové jednotky jsou odevzdávány v základním standardu, který zahrnuje předsíň s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj, kuchyňskou linku, kompletně vybavenou koupelnu a sociální zařízení. Většina bytů má navíc balkon nebo lodžii. V bytech jsou plastová okna, žaluzie a plovoucí podlaha, elektrické topení nebo internetová a TV přípojka s telefonem. V areálu se nacházejí také společné prostory pro odpočinek jako knihovna a salónky. Noví majitelé bytů mají k dispozici také zahradu, petangové hřiště, relaxační stroje nebo kolárnu. Mezi další služby kadeřnictví, masáže, pedikúra a manikúra. V ceně je stravování, zdravotní a sociální služby. Kromě toho také recepce, která je k dispozici sedm dní v týdnu a údržba. Celý areál je střežen kamerovým systémem. Uvnitř areálu je zajištěno volání zdarma, zdarma je rovněž Wi-Fi internet ve společných prostorách. Parkování je zajištěno přímo v objektu. Pokud si to klient přeje, je také možné dlouhodobé stání vozidla v ceně 200 Kč za měsíc. Bydlení v objektu poskytuje základní a doplňkové služby. Do první kategorie spadá bydlení v samostatném bytu, služby recepce a služby spojené s úklidem, údržbou zahrady a objektu Rezidence Magnolie. Doplňkové služby jsou za příplatek a řadí se mezi ně také rehabilitace, masáže a fyzioterapie, prádelna, pravidelný úklid bytu nebo mobilní asistenční služba. Od začátku roku 2014 je kladen ještě větší důraz na bezpečnost, takže se do objektu a zahrady vstupuje pomocí vlastního bezkontaktního RF čipu. Rezidenční objekt je navíc oplocen a chráněn bezpečnostní agenturou.

Lokalita: Rezidence Magnolie je areál budovy sedmdesáti nových bytů s vlastní zahradou a množstvím dalších služeb. Nachází se na ulici Hraniční v obci Libiš, která je vzdálena jen 12 kilometrů od Prahy a 7 kilometrů od města Mělník. Obec má asi 2 700 obyvatel a má k dispozici plnou občanskou vybavenost. Noví nájemci v obci naleznou například základní školu, zdravotní středisko, podací poštu i obchodní středisko. Dopravní dostupnost zprostředkovává blízká autobusová zastávka, která je vzdálena 50 metrů od rezidence. Vlakové nádraží je vzdáleno jen 450 metrů. Dvacet metrů od objektu se rozkládá park. Volnočasové aktivity v okolí rezidence nabízí také rozlehlá přírodní rezervace Černínovsko. V obci jsou také tenisové kurty a sportovní areál. Městská nemocnice Neratovice je vzdálena jen deset minut pěšky, ve stejném dosahu se nalézají také ordinace praktického lékaře a zubař. V docházkové vzdálenosti patnácti minut jsou k dispozici dvě mateřské školky, jedna škola základní, základní umělecká škola a Gymnázium Františka Palackého. V centru obce je také I. neratovická divadelní společnost, městské kino SD Neratovice a Společenský dům. Sportovní využití nabízejí fotbalové hřiště, plavecký bazén, zimní stadion a sportovní hala v centru města. Potraviny jsou vzdáleny jen 50 metrů, obchod se smíšeným zbožím je v docházkové vzdálenosti deseti minut. Supermarket Albert je patnáct minut daleko. V blízkém okolí objektu je několik historických památek.

Lokalita

Hraniční, Libiš, Středočeský kraj

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty