Developerský projekt Rezidence Poříčí

Vyprodáno
Na Poříčí, Nové Město, Praha 1

Detaily

 • ID:
  6972
 • Stav:
 • Developer:
  CENTURY 21 Tandem
 • Městská část / kraj:
  Praha 1
 • Lokalita:
  Nové Město
 • Byty k nastěhování od:
  07/2015 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  19
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Poříčí se nachází v městské části Praha 1 – Nové Město, na ulici Na Poříčí 41. Jedná se o celkovou rekonstrukci činžovního domu, jehož kořeny sahají do 19. století. Dům nese jméno po svém původním majiteli, Josefu Bulánkovi, „U Bulánků“. Při rekonstrukci měšťanského domu U Bulánků se dbalo na zachování historického rázu domu. Důraz byl kladen na tradici. Budova a hlavně vybavení bylo v průběhu rekonstrukce upraveno tak, aby splňovalo nároky na moderní a komfortní bydlení. Rekonstrukce se týkala hlavně původních historických prvků, např. mramorových obkladů, klenutých stropů, originálního elipsového schodiště, které díky svým rozměrům umožnilo instalaci proskleného výtahu, a prosklené střechy, díky které je historický dům prosvětlený a vzdušný. Developerem projektu je PERU REAL INVEST a prodejcem CENTURY 21 Tandem.

Byty: Bytový dům Rezidence Poříčí 41 vám přináší 19 nově zrekonstruovaných bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Užitná plocha bytů činí 50 m2 až 160 m2. Byty je možné spojovat. K některým bytům náleží také terasa či balkon. Byty mají k dispozici sklep. V základní ceně je zahrnuta kuchyňská linka se spotřebičemi Miele a vestavěný nábytek. Tradiční byty z 19. století disponují vysokými stropy, které umožňují maximální využití prostoru a umístění velkého množství úložných prostor. Byty jsou vybaveny moderní a maximálně funkční kuchyní a většina bytů má i mezaninové ložnicové patro.

Lokalita: Rezidence Poříčí je situována v městské části Praha 1, Nové Město. Dům stojí na významné ulici Na Poříčí, která se nachází na okraji centra. Tato lokalita přináší mnoho výhod. Jednou z výhod je skvělá dopravní dostupnost, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Dopravovat se můžete ze stanice metra Florenc (trasa B i C), tramvajové i autobusové zastávky Bílá labuť a autobusové zastávky Florenc. Z místa se dostanete během 5 minut na Hlavní nádraží i na Florenc a do půl hodiny na Letiště Václava Havla. Přestože se dům nachází v centru, nabízí se vám několik možností, kde zaparkovat. Pro rezidenty je zajištěno parkování v AAA Parking Grand (naproti Rezidenci Poříčí), popřípadě si můžete pronajmout parkovací stání kdekoli jinde, např. Praha City Center či obchodní dům Kotva. Místo se pyšní veškerou občanskou vybaveností. V okolí najdete nákupní galerii Palladium, OD Kotva, restaurace a kavárny (Café Imperial, Hybernia a další), banky (ČSOB, GE Money Bank, Česká spořitelna a další) či poštu. Ve volném čase si můžete zasportovat v blízkých fitness centrech či plaveckých bazénech, projít se po historické části Nového Města či relaxovat v některém z parků.

Lokalita

Na Poříčí, Nové Město, Praha 1

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty