Developerský projekt Rezidence Prusická

Vyprodáno
Prusická, Strašnice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  9590
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Strašnice
 • Byty k nastěhování od:
  říjen 2015 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  9
 • Cena bytů (od - do):
  3.800.000 Kč - 4.692.200 Kč

O projektu

O projektu: Novostavba Rezidence Prusická stojí ve stejnojmenné ulici a to v městské části Strašnice, spadající pod Prahu 10. Jedná se o čtyřpodlažní vilu se sedmi novými byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Developerský projekt nabízí především atraktivní vzhled a moderní standardy, uspokojující ty nejvyšší nároky současného bydlení. Bytový dům Rezidence Prusická se také pyšní díky kvalitnímu zateplení a etážovému topení energetickým štítkem B, což ocení majitelé bytů především v topné sezoně, kdy jejich náklady na vytápění budou minimální.
Samotný prodej sedmi nových bytů spustila realitní kancelář GENERATION 21, s.r.o. v polovině června 2015. Termín dokončení projektu - říjen 2015.
V současné době je ve hře i poslední příležitost provedení různých úprav dle přání klientů v některých bytových jednotkách.

Byty: Rezidence Prusická má v nabídce celkem sedm velikostně různých bytů. Nejmenší 1+kk s obytnou plochou 35m2, nacházející se ve čtvrtém podlaží, stojí cca 2 000 000,- Kč. Byty 2+kk mají podlahovou plochu 42m2 – 47m2 a jejich cena se pohybuje kolem 3 milionů. Dva byty 3+kk jsou velikostně velmi rozličné. Jedná se zde o celkově největší byt ve čtvrtém podlaží o ploše 102,8m2 a jeho cena převyšuje 4 000 000,- Kč. Oproti tomu druhý 3+kk, nacházející se v prvním podlaží, v podobě ateliéru, má velikost 56,2m2 za přibližně 2 000 000,- Kč. U dvou bytů 4+kk se uvádí rozměry 80,9m2 (kolem 4 500 000,- Kč) a 82m2.
Rezidence Prusická tak nabízí celkově sedm bytových jednotek a dva ateliéry s anglickými dvorky, nacházející se v prvním podlaží. To vše ve vysokém standardu. Celkový komfort obyvatel novostavby dotváří nejen devět uzavřených parkovacích stání přímo v areálu rezidence, ale i možnost využití sklepních kójí pro uskladnění věcí. Novostavba nabízí i možnost využití uzavřené komorní zahrady se vzrostlou zelení. Ta je také k dispozici pro sezónní zahradní pikniky a grilování.

Lokalita: Ulice Prusická v části Strašnice, spadající pod katastrální území Prahy 10, je považována za atraktivní lokalitu a to z několika důvodů. Má výbornou dopravní dostupnost do centra díky spojení na trase metra „A“ Skalka, v blízkosti tramvajových a autobusových linek, vynikající občanskou vybavenost a v těsném sousedství přírodu. V docházkové vzdálenosti se nachází obchodní centrum Tesco Skalka a Háčko. Pro filmové nadšence je v sousední Švehlově ulici multikino Cinema City. Pro rodiny s malými dětmi jsou zde školky a základní školy.
Aktivním lidem jsou určeny k odpočinku areál Hostivařské přehrady, golfové hřiště Hostivař, sportovní centrum Hamr a síť upravených a udržovaných cyklostezek. Kochat se mohou i přírodními památkami Meandry Botiče.
Projekt Rezidence Prusická tak nabízí lokalitu, která je v blízkosti centra a přitom leží v klidné vilové čtvrti s možností odpočinku a relaxace.

Lokalita

Prusická, Strašnice, Praha 10

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty