Developerský projekt Rezidence Radlické výhledy

V prodeji
Lučištníků, Radlice, Praha 5

Detaily

O projektu

V těsné blízkosti metra i přírody plánuje Central Group výstavbu nového rezidenčního projektu s nádhernými výhledy na Prahu. Radlické výhledy nabídnou 6 viladomů jen 500 m od zastávky metra Radlická na Praze 5. Díky umístění na dosud nezastavěném pozemku přímo pod návrším Dívčí Hrady a naproti lesnatému úbočí hory Brabenec poskytnou atraktivní výhledy do zeleně a na město.

Domy jsou čtyřpodlažní celkem se 110 byty ve vysokém standardu. Ten zahrnuje podzemní parkování s možností napojení nabíječek pro elektromobily doplněné parkovacími místy i před domem.
Velikosti dispozic se pohybují od 1kk po 4kk a jsou rozšířeny o balkony, lodžie a terasy. Interiéry jsou propojeny s okolním prostředím díky velkoplošným posuvným eurooknům a nechybí jim proto vzdušnost ani dostatek světla. Domy jsou energeticky úsporně a pro zajištění tepelného komfortu využívají klimatizaci, předokenní žaluzie a podlahové vytápění.
Fasády jsou provedeny v kombinaci skla, neutrálních tónů, dřevěných panelů a kamenného obložení a výrazově tak ladí s okolní přírodou.

Central Group je jedním z největších českých rezidenčních developerů, aktuálně nabízí i několik dalších podobných projektů včetně Harfa Design Residence, Zahrad Bohdalec nebo Park Zličín. K nastěhování budou Radlické výhledy k dispozici v únoru 2023.

Lokalita

Projekt Rezidence Radlické výhledy je umístěn v Praze 5 – Radlice na pozemek ohraničený ulicí Lučištníků, Výmolova a Nad Konvářkou, na jižní straně sousedí se stávající vilovou zástavbou. Metro B - Radlická je vzdáleno pouze 500 m, přibližně 5 minut chůze. Centrum města je tak dostupné za 10 minut. Přímo u domů je navíc autobusová zastávka. V okolí Radlické, tedy v pěší dostupnosti, je k dispozici široká nabídka občanské vybavenosti. Nechybí základní a mateřské školy včetně mezinárodních, sportovní komplex s plaveckým bazénem, tenisovými kurty, fitness a wellness, pošta, dětská hřiště nebo zdravotnická zařízení.Poloha přímo pod Dívčími hrady, které jsou součástí přírodního komplexu parku Prokopské a Dalejské údolí, je ideální z hlediska dostupnosti přírody. K dispozici je zde mnoho pěších a cyklistických tras v přírodním prostředí a výhledy přes Vltavu na město.

Rezidence Radlické výhledy

Energetický štítek

A+
A
B
Vaše energetická třída je B
C
D
E
F
G
H

Lokalita

Lučištníků, Radlice, Praha 5

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty