Developerský projekt Jinonický Dvůr

Doporučené V prodeji
Na Vidouli, Jinonice, Praha 5

Detaily

 • ID:
  15727
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Jinonice
 • Byty k nastěhování od:
  2022
 • Velikost jednotek:
  1+kk – 5+kk

Přehled

O projektu: V klidné části Prahy 5 v blízkosti zeleně vyroste nový developerský projekt, který má podobu uzavřeného rezidenčního areálu Jinonický dvůr. Developerem tohoto projektu je CREDITAS Real Estate (dříve V Invest Development). Ve třech etapách nabídne bydlení v moderních rodinných bytech (1. etapa), dále zámecké byty a komerční prostory včetně obnoveného pivovaru s restaurací (2. etapa) a jedinečné luxusní vily (3. etapa).

V první etapě vznikne v blízkosti Jinonického zámečku 20 moderních bytů o plošných dispozicích 3+kk a 4+kk s rodinným charakterem.

V druhé fázi dojde k rekonstrukci jinonického zámečku, v němž vzniknou další výjimečné byty v dispozicích od 1+kk až 5+kk po mezonety a komerční prostory se společným podzemním parkovištěm. Žádný ze 46 nových bytů, které v samotném areálu vzniknou, nebude stejný.

Komu by ani největší byty o dispozicích 5+kk s podlahovou plochou 130 m2 nestačily, může si vybrat jednu z pěti luxusních vil ze třetí fáze. Ty jsou určené především pro ty, kteří preferují velkorysé vnitřní prostory a letní pobyt na vlastní zahradě.

Stavba 1. etapy projektu Jinonický dvůr, který je výjimečný osobitým spojením staleté historie národní kulturní památky s moderními prvky a pohodlím 21. století, byla zahájena v lednu 2019.

Lokalita: Klidné, ale přitom zároveň velmi atraktivní umístění nabízí nový developerský projekt Jinonický dvůr, který vyroste na Praze 5 v městské části Košíře, ulici Na Vidouli. Největším lákadlem nového bydlení se v tomto případě stává těsná blízkost přírodního parku Košíře-Motol a také Prokopského údolí. Občanská vybavenost a výborná dostupnost do centra města je samozřejmostí.

V okolí je spousta zeleně, hned před obytným areálem najdete Panský rybník a u něj park. Nádherné možnosti procházek nabízí Prokopské údolí nebo přírodní památka Vidoule, která je součástí rozsáhlého Přírodního parku Košíře-Motol. V okolí se nachází také sportovní klub, golfové hřiště nebo squashpark.

Nákupní centrum Galerie Nové Butovice včetně hypermarketu Albert je vzdáleno 1,1 km od komplexu. Lokalita je vybavena také školou, školkami. zdravotnickými a kulturními zařízeními.

Nejbližší stanice MHD se nachází 130 m od obytného souboru, stanice metra Nové Butovice je vzdálena 900 m.

Lokalita

Na Vidouli, Jinonice, Praha 5
24.11.2023

Garden Living: v prodeji jsou byty na Praze 9

24.11.2023

Zelený Chodovec: v prodeji jsou byty na Praze 10

23.11.2023

Rezidence Blízká: v prodeji jsou byty v pražském Karlíně

23.11.2023

Byty Americká: v prodeji jsou byty v Kladně

22.11.2023

Bydlení Úvaly: byla zahájena výstavba 4. etapy projektu

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty