Developerský projekt Rezidence Smíchov- Rezidence Paví Vrch

Vyprodáno
Radlická, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2571
 • Stav:
 • Developer:
  EVROPA realitní kancelář
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  31
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt Rezidence Smíchov se nachází v městské části Praha 5 – Smíchov. Novostavba představuje polyfunkční objekt zahrnující plochy určené pro bytové účely i prostory pro obchodní, administrativní a komerční využití. Architektonické řešení novostavby je jednoduché a zároveň moderní a jedinečné. Zajímavým prvkem, který dodává rezidenci na atraktivnosti, představuje zasazení komplexu do kopce s názvem Paví Vrch. Zadní část budovy tvoří atypický architektonický prvek v podobě propojení této části domu se svahem. Díky zasazení stavby do terénu kopce poskytuje bytový komplex krásný výhled na Prahu, údolí Smíchova a další městské části, například Vinohrady a Nové Město. Objekt díky spojení moderního designu s urbanistickým řešením přirozeně navazuje na současnou zástavbu. Díky svému umístění může rezidenční resort nabídnout komfort městského života s jeho výhodami a také mnoho možností k odpočinku a trávení volného času. V suterénu novostavby jsou situovány podzemní garáže. Developerem projektu je developerská společnost Milestone Asset Management, a.s.

Byty: Polyfunkční objekt Rezidence Smíchov vám nabízí 19 nových bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk. Užitná plocha bytů činí 32,65 m2 až 118,53 m2. Ke každému bytu patří úložný prostor v podobě samostatné, obezděné a uzamykatelné místnosti, která je situována mimo byt. Plocha úložných prostor činí 3,5 až 7 m2. Parkovat můžete v podzemních garážích, cena parkovacího stání však není zahrnuta v základní ceně bytu. Parkovací místo v suterénu si můžete zakoupit, jeho cena je 399 000 Kč včetně DPH. K bytům patří také balkony, terasy nebo předzahrádky. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 4.756.263 Kč do 7.859.566 Kč včetně DPH.

Nebytové prostory: Nabídka obytného komplexu Rezidence Smíchov zahrnuje o komerční prostory (9 nebytových prostor určených pro kanceláře či obchody). V přízemí jsou situovány dva obchodní prostory s výlohami směřujícími na hlavní třídu. V dalších patrech jsou situovány kancelářské prostory. Užitná plocha komerčních prostor činí 42 až 461 m2. Ke kancelářím ve 2. a 3. nadzemním podlaží náleží 9 parkovacích míst, které nejsou zahrnuty v základní ceně. Cena parkovacího stání činí 399 000 Kč včetně DPH. Ceny komerčních prostor se pohybují v rozmezí od 3.355.458 Kč do 24.569.728 Kč včetně DPH.

Lokalita: Novostavba Rezidence Smíchov je situována v Praze 5 – Smíchov. Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava. Přímo před bytovým komplexem se nachází zastávka tramvaje, o pár metrů dál leží zastávka autobusu. V blízkosti se nachází stanice metra trasy B – Anděl a Smíchovské nádraží. Smíchov disponuje veškerou občanskou vybaveností. Najdete zde mateřské i základní školy, ordinace lékařů a zdravotní zařízení, obchody, restaurace a další služby. Ve volném čase si můžete zasportovat ve sportovním centru Radlická, na zimním stadionu Nikolajka, v Erpert GR golf nebo můžete vyrazit na procházku do parku Santoška či kolem nábřeží Vltavy.

Lokalita

Radlická, Smíchov, Praha 5

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty