Developerský projekt Rezidence U Hvězdy

Vyprodáno
Libocká, Liboc, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: V oblíbené rezidenční lokalitě na Praze 6 vznikne nový luxusní bytový dům se soukromou zahradou přímo sousedící s oborou Hvězda. Třípodlažní bytový dům bude obsahovat 15 bytových jednotek, jejichž obytný prostor rozšiřuje do exteriéru předzahrádka nebo terasa s výhledem do zeleně. Každé jednotce také náleží sklepní kóje a za příplatek parkovací stání v hromadné garáži umístěné v suterénu. Její celková kapacita je 25 automobilů včetně dvou míst pro návštěvy a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Budova je navržena ve standardu pasivního domu a nízkou energetickou náročnost zajišťují technologie jako rekuperační jednotky k řízené výměně vzduchu v každém bytě, úsporné plynové kondenzační kotle umístěné v suterénu, podlahové konvektory, tepelně a akusticky izolační hliníková okna, nadstandardní zateplení či předokenní žaluzie. Díky tomu se výrazně sníží náklady na energie a interiér si po celý rok bude udržovat vysokou kvalitu tepelného komfortu. Poslední patro je nestandardně zastřešeno železobetonovou konstrukcí – takové řešení zajišťuje, že se byty zde umístěné nebudou přehřívat, jak by tomu bylo v případě použití klasické krovové konstrukce. Bezpečí zajišťuje kamerový a elektronický zabezpečovací systém a vstup na bezkontaktní klíč.

Rezidence je navržena s jednoduchou bílou fasádou s elegantním rastrem velkoformátových oken, která propouští do interiérů dostatek denního světla a poskytují výhledy do okolní zeleně. Jednotlivé byty jsou navrženy v různých velikostech od 1kk po 4kk a většina z nich obsahuje alespoň jednu místnost s jižní orientací. Všem obyvatelům je přístupná společná zahrada.

Majitelem projektu je společnost Libovka a.s.. Byty jsou sice prodávány do družstevního vlastnictví, ale lze je okamžitě převést do vlastnictví osobního. Výstavba byla zahájena v březnu 2019 a dle plánu by měla být dokončena v prvním kvartálu roku 2021.

Lokalita: Rezidence U Hvězdy leží v ulici Libocká, která je součástí klidné pražské čtvrti Prahy 6 – Liboc. Konkrétně se jedná o část Horní Liboc, která se vyznačuje zástavbou stylových předměstských vil. Praha 6 je oblíbená díky kombinaci dostupnosti a bydlení ve velkoměstě s klidem a blízkostí přírody. I nově vznikající bytový dům tyto obě výhody spojuje - je vzdálen 900 m od zastávky linky metra A Petřiny, 500 m od konečné tramvají na Sídlišti Petřiny a nejblíže domu leží autobusová zastávka Libocká. Výhodou je i rychlá dostupnost pražského letiště.

V docházkové vzdálenosti od domu se nachází oblíbený lesopark – obora Hvězda s renesančním letohrádkem, daleko to není ani do přírodního parku Divoká Šárka, Klášterní zahrady na Břevnově, na Ladronku nebo k Libockému rybníku. Oblast je perfektně zajištěna i z hlediska občanské vybavenosti, do 1 km lze najít vše potřebné včetně škol a školek, gymnázia, obchodů od supermarketů až po farmářské trhy, pošty, lékárny či knihovny.

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty