Developerský projekt Rezidence U Tržnice 6

Vyprodáno
U Tržnice, Vinohrady, Praha 2

Detaily

 • ID:
  13823
 • Stav:
 • Developer:
  CHLÁDKOVÁ & KLIMO REALITY
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Vinohrady
 • Byty k nastěhování od:
  srpen 2017 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  9

O projektu

O projektu: Bydlení na dobré adrese nabízí zájemcům developerský projekt Rezidence U Tržnice budovaný v Praze 2 na Vinohradech v ulici U Tržnice 6. Nejde v tomto případě o nový dům, ale citlivě zrekonstruovaný starý činžovní dům pocházející z počátku 20. století. Najdete zde celkem devět nových bytů. Protože nejde o novostavbu, citlivě se spojují rekonstruované prvky s novými moderními materiály. Prodej byl zahájen v únoru 2017, dokončení stavby se plánuje na konec roku 2017. Energetická náročnost budovy patří do kategorie D vzhledem k tomu, že jde o starý rekonstruovaný dům. Developerem je společnost Pražské rezidence s.r.o., prodejcem Realitní kancelář Chládková & Klimo.

Byty: Rezidence U tržnice přináší atraktivní nové byty o dispozicích 2+kk a 3+kk a plošné výměře pohybující se od 60,1 m2 až do 264,2 m2. V přízemí nového domu, respektive rekonstruovaného objektu se nachází také jeden nebytový prostor k využití. Parkovací místa pro rezidenty jsou k dispozici na ulici. Zajímají-li vás cenové relace bytů, zeptejte se na ně prodejce, který vám je na vyžádání sdělí. Standardy bytů respektují, že se zde nebuduje novostavba, ale upravuje se dům s geniem loci. Proto úpravy zahrnují například nová dřevěná okna, dřevěné dveře a také dubové parketové podlahy. Do koupelen se pokládá nová keramická dlažba a provádějí se obklady obojí od značky Aleluia ceramicas, vytápění zajišťují žebřinové radiátory. Samozřejmostí jsou sprchové kouty značky Huppe, umyvadla značky Laufen a pákové baterie značky Grohe. Ve vybavení toalet nechybí závěsné WC a umyvadlo opět značky Laufen.

Lokalita: Komfort v jedné z nejexkluzívnějších čtvrtí Prahy nabízí bydlení v developerském projektu Rezidence U tržnice, jenž sídlí na Praze 2-Vinohradech, nachází se přímo v ulici U Tržnice 6. Můžete zde využívat výhod výborného dopravního spojení, protože ke stanici metra Náměstí Míru to máte pouhých šest minut pěšky. Po minutě chůze jste na tramvajové zastávce Vinohradská tržnice, staví zde linky 11 a 13. K Národnímu muzea v horní části Václavského náměstí tak dorazíte tramvají za 4 minuty. Tři minuty vám potrvá cesta na zastávku Šumavská v Korunní ulici. Zde se můžete svézt tramvajovými linkami číslo 10 a 16. Nejbližší významné kulturní památky jsou zde hned dvě, a sice neogotický kostel svaté Ludmily na Náměstí Míru, vzdálený 7 minut chůze a dále kostel Nejsvětějšího srdce Páně, pod nímž je autorsky podepsaný architekt Josip Plečnik. Ten se nachází v docházkové vzdálenosti 8 minut na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Na tomto náměstí se také pravidelně pořádají různé kulturní akce a farmářské trhy a je zde i park k odpočinku. Kulturní vyžití v okolí také nechybí, tramvají číslo 11 nebo 13 se dostanete za 8 minut do nejbližšího kina – Cinema City Flora, sídlícího v Atriu Flora. Určitě byste si neměli nechat ujít také návštěvu nedalekého Divadla na Vinohradech, které máte doslova pár kroků od domu – stihnete to za 6 minut, protože se nachází přímo na Náměstí Míru. V okolí narazíte i na dostatek parků, například dvě minuty chůze vzdálené Sady Svatopluka Čecha ve Slezské ulici. Zhruba čtyřminutová procházka vás čeká, když půjdete do Riegrových sadů, kde sídlí TJ Sokol Vinohrady. Nabízí nejrůznější sportovní aktivity, můžete si zde zaplavat také v bazénu přístupném veřejnosti. Kromě toho jsou Riegrovy sady, které budovu Sokola obklopují, jako stvořené k procházkám. Za rohem máte i nejbližší supermarket – stačí vyběhnout z domu a jenom minutu chůze ve vedlejší budově Vinohradské tržnice se nachází prodejna obchodního řetězce Albert. Dále můžete pro větší nákupy, oblečení či elektroniku vyrazit do obchodního domu Atrium Flora. Dostanete se tam za 8 minut tramvají číslo 11 nebo 13, či případně za 9 minut tramvají číslo 10 nebo 16. Základní škola Na Smetance sídlí ve stejnojmenné ulici v docházkové vzdálenosti 8 minut, ve stejné vzdálenosti je i ZŠ na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Jenom dvě minuty chůze od domu se nachází mateřská škola v Šumavské ulici. Nejbližší poliklinikou, která nabízí služby praktických lékařů, je zdravotnické středisko AGEL v Italské ulici vzdálené 6 minut jízdy tramvají číslo 11 nebo 13.

Lokalita

U Tržnice, Vinohrady, Praha 2

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty