Developerský projekt Rezidence U Vltavy

V prodeji
Nádražní, Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Kralupy nad Vltavou
 • Počet jednotek:
  58

O projektu

Developer Finep představuje nový projekt Rezidence U Vltavy, kde v 8 bytových domech nabídne celkem 437 bytových jednotek dispozičně řešených jako 1+kk až 4+kk. Při navrhování staveb bylo vsazeno na jednoduchost a modernost, stejně tak jako dostatek zelených ploch. Nebude tedy chybět prostor pro setkávání rezidentů, grilování či dětské hřiště. Dojde tudíž nejen k výstavbě bytů, ale taktéž rozvoji lokality – vznikne zde volnočasová zóna sloužící pro sport, relaxaci i komunitní život.

Projekt je rozdělený do několika etap - aktuálně první etapa přinese 58 bytů o dispozici 1+kk až 4+kk. Ke každé jednotce náleží balkón či terasa. Pohodlné parkování automobilu je zajištěno díky parkovacím stáním před domem či garážovým stáním v podzemním podlaží.

Lokalita

Projekt je situován do centra Kralup nad Vltavou – v klidném městě s plnou občanskou vybaveností a stále pohodlnou dopravní dostupností do Prahy. Vzhledem k blízké poloze autobusového i vlakového nádraží se snadno a rychle dostanete nejen do hlavního města, ale i dalších směrů. Vzhledem k rozvoji lokality navíc dojde ke vzniku mateřské školy a víceúčelového hřiště bezprostředně u projektu, stejně tak jako k renovaci přilehlé Nádražní ulice a autobusového terminálu.

Lokalita

Nádražní, Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty