Rodinné domy Měšice

Vyprodáno
Měšická, Měšice, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Poptáváte prodej domu v Měšicích? U Bažantice je projekt rezidenčního souboru, který zahrnuje 22 rodinných domů za Prahou v historické části obce Měšice a v těsné blízkosti místního zámeckého parku. V nabídce jsou 3 typy jednotek v rodinných dvojdomech, které se liší vnitřním uspořádáním a vybavením. V rámci dvojdomu budou některé části nemovitosti ve společném vlastnictví.

Developerem je Progress Development Group s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v obci Měšice, která leží nedaleko severních hranic Prahy v okrese Praha-východ. Město poskytuje svým obyvatelům širokou nabídku občanské vybavenosti včetně škol, školek, nemocnice, sportovišť a mnoho obchodů a služeb.

Rekreaci zajišťuje zámecký park v sousedství, na který navazují další zelené plochy. Ty přinášejí příležitosti k procházkám, běhu i jízdě na kole, lokalitou také probíhá cyklostezka.

Centrum Prahy je dostupné do 20 minut jízdy autem. Dobré je i spojení hromadnou dopravou – je možné využít vlaky i autobusy, jejichž linky mají přímé napojení na stanice metra C Letňany a Ládví.

Realitní zprávy

21.5.2024

U Boží vody: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty