Developerský projekt V Tower

V prodeji
Milevská, Pankrác, Praha 4

Detaily

O projektu

Ukázka vysoce moderní architektury, to je jedinečný a unikátní developerský projekt nazvaný V Tower - nejvyšší rezidenční budova v České republice, vyrůstající v oblasti Pankrácké pláně na Pankráci, katastrálním území spadajícím pod Prahu 4. Po svém dokončení v říjnu 2017 dosáhne výšky 104 metrů. Snoubí se zde místo s nejmodernějším technologickým řešením novostavby a zcela novou úrovní vybavení a služeb pro obyvatele domu. Developerský projekt nabídne ve své třicetipodlažní novostavbě celkem 130 nových bytů a penthousů. Každé patro je unikátní, ať již se jedná o nižší patra s menšími byty nebo studii, či vyšší patra s prostornými rezidencemi. Patra jsou uspořádána tak, aby u každého výtahu byly jen dva byty. Většina nových bytů je orientována přes celou šířku domu, poskytujíc dostatek slunce a krásné výhledy po celý den. Novostavba sestává ze dvou věží, které se od sebe oddalují a zároveň se vzájemně přitahují, v dolní části pevně spojené. Investorem stavby, která dostartovala v červnu 2015, je skupina Aceur Investment, developerem je společnost PSJ INVEST.

Jedinečná stavba V Tower nabízí 130 luxusních bytů doplněných o privátní fitness, bazén a saunu, společenskou a dětskou místnost a recepci nabízející 24 hodin denně služby hotelového typu. Vlastní byty budou situovány od pátého patra výš a budou veliké od 50 do 400 metrů čtverečních. Poslední patro pak bude patřit penthousům s vlastními střešními bazény. Ceny bytů začínají na sto tisících korun za metr čtvereční, s každým dalším patrem bude i vyšší cena. Budova, která bude mít celkem 104 m a 30 nadzemích podlaží, se bude pyšnit i 3 podzemními podlažími, ve kterých bude k dispozici celkem 254 parkovacích stání, sklepy a technologie. V 1 – 5 nadzemním podlaží se bude nacházet vstupní recepce, 6 výtahů, fitness, bazén, SPA (sauna, jacuzzi, pára) a relaxační zázemí. Energetická efektivnost budovy o více než 42 % lepší než srovnávací budova špičkové kvality podle metodiky ASHRAE, bude zahrnovat využívání obnovitelných zdrojů energie, použití pouze zdravotně nezávadných materiálů, šetrné chlazení, vytápění a větrání, inteligentní řízení spotřeby elektrické energie a v neposlední řadě také zavlažování zeleně pouze dešťovou vodou z retenčních nádrží + komplexní systém úspory vody. Všechny byty jsou prosvíceny sluncem a otevřeny do parku obklopujícího dům. Okna od podlahy ke stropu kolem celého bytu a velkoformátové posuvné dveře propojují prosluněné terasy s celým bytem. Pocit komfortu a přirozené rovnováhy prosluněného bytu dotváří i použité přírodní materiály, od kvalitních dřevěných podlah po velkoformátové kameny v koupelnách.

Lokalita

Pankrácká pláň, nacházející se v katastru Pankrác, obvod Praha 4 kde našla své místo unikátní stavba nazvaná V Tower, je naprosto jedinečné místo. Celá Prha jako na dlani, krásné výhledy na všechny strany a to na řeku a Barrandovské skály, Hradčany a Malou Stranu, Vyšehrad a Emauzy nebo Groebeho vilu a Havlíčkovy sady. V těsné blízkosti leží i Vinohrady, kde je stejně blízko do centra na nákupy či za kulturou a zábavou, jako ven z města za odpočinkem při golfu nebo jízdě na kole. Vyhledávané české i mezinárodní školy jako Nový PORG, The Prague British School nebo International Montessori School of Prague jsou odtud autem jen 10 minut. Svým centrálním umístěním, výbornou dopravní obslužností, otevřeným prostorem a nepřekonatelnými výhledy přitahuje Pankrác i řadu nejvýznamnějších českých i mezinárodních firem, které si sem přemístily svoje sídla.

Lokalita

Milevská, Pankrác, Praha 4

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty