Developerský projekt Projekt Kyje

V prodeji
Tálínská, Kyje, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  KTK-Construct
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Kyje
 • Počet jednotek:
  2

O projektu

V klidné lokalitě Prahy 9 v blízkosti Kyjského rybníka se realizuje stavba nadčasové vily, která nabídne komfortní bydlení v zeleni a výbornou dostupnost do centra hlavního města.

Moderní dvoupodlažní rodinné domy typologie 4+kk s plochou 137 m² a 190 m² jsou situovány na pozemku o rozloze 376 m² a 398 m². Při stavbě byly použity nejnovější technologie a kvalitní materiály.

V prvním podlaží, které tvoří prostor pro setkávání a odpočinek, je situován velkorysý obývací pokoj a moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči. Vstup do domu tvoří zádveří, které je s obytnou částí propojeno prostornou chodbou. V tomto podlaží se dále nachází spíž, WC a technická místnost. Ve druhém podlaží je navrženo jako privátní zóna, kterou tvoří ložnice s šatnou, dva pokoje a koupelna s WC.

V interiéru byly použity exkluzivní zařizovací prvky renomovaných výrobců včetně zařízení koupelny, keramických a dřevěných podlah, velkoformátových obkladů a nadstandardního osvětlení. Tepelný komfort zajistí podlahové vytápění a okna s izolačními trojskly. Na pozemku se nachází parkovací místo, studna a retenční nádrž na dešťovou vodu.

Projekt realizuje společnost KTK-Construct.

Lokalita

Projekt je situován v ulici Tálínská v městské části Praha 9-Kyje. V docházkové vzdálenosti je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, mateřská i základní škola, lékárna, zdravotnická zařízení, fitness a další služby.
Příležitost k relaxaci a aktivnímu odpočinku nabízí okolí Kyjského rybníka s cestami pro pěší a cyklostezkami. Rychlé spojení s centrem Prahy zajišťuje autobusová linka a metro (stanice Rajská zahrada – trasa B).

Lokalita

Tálínská, Kyje, Praha 9

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty