Developerský projekt Viladomy Na Větráku

Vyprodáno
Studnická, Horní Počernice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  779
 • Stav:
 • Developer:
  Prague Property Investment, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Horní Počernice
 • Byty k nastěhování od:
  prosinec 2012 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  14
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Viladomy Na Větráku dnes patří mezi nejelegantnější novostavby v Praze. Můžete je nalézt na klidném okraji Prahy 9 v Horních Počernicích. K dispozici je zde celkem 14 nových bytů o velikosti 2+kk a 3+kk a výměře 69 až 117 metrů čtverečních. Developerský projekt je nyní dokončen a připraven k nastěhování.

Byty: Novostavba Viladomy Na Větráku nabízejí 2 domy se 7 byty a 8 podzemními garážovými stáními v každém z nich. Všechny byty mají vlastní terasu a sklepní kóji. Ke každému bytu v přízemí patří rozsáhlá zahrada. Byty jsou vybaveny vysokostandardními dlažbami, obklady, podlahami, sanitou a osvětlením. Byty 2+kk o výměře kolem 70 až 80 metrů čtverečních zde lze pořídit od 3,5 do 4 milionů korun a byty 3+kk o výměře od 80 do 90 metrů čtverečních za cenu kolem 4 až 5 milionů korun.

Lokalita: Lokalita projektu Viladomy Na Větráku se vyznačuje příjemnou klidnou atmosférou a spoustou zeleně. Nachází se na Praze 9, kde je k dispozici plná občanská vybavenost a slušná dostupnost do centra. Využít tady můžete mateřskou školku, základní školu, gymnázium i střední odbornou školu. Dále je zde řada obchodů, restaurací, banky, divadlo, lékárna, zdravotnické zařízení, pošta, úřady a další obchody a služby. Nedaleko je autobusová zastávka, ze které je to jen asi 3 minuty na stanici metra B Černý Most. Automobilisté jistě ocení nedaleké napojení na pražský okruh a dálnici D11 a silnici R10. Pro milovníky sportu a relaxace je zde městský park, Počernický háj, Chvalské údolí a národní památka Chvalská tvrz. Bydlení je umístěno do klidné neprůjezdné ulice Studnická s vilovými domky a spoustou zeleně. Několik zastávek MHD směrem do centra je také známé obchodní Centrum Černý Most a řada dalších obchodů a služeb včetně multiplexu kin.

Lokalita

Studnická, Horní Počernice, Praha 9

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty