Developerský projekt Viladům U Proseckých Skal

Vyprodáno
Nad Kundratkou, Střížkov, Praha 9

Detaily

 • ID:
  8905
 • Stav:
 • Developer:
  Prosecké skály s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Střížkov
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  93 - 178 m2
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

Přehled

O projektu: Luxusní novostavba, která nese název Viladům U Proseckých Skal (na prodej 16 nových bytů), se nalézá na ulici Nad Kundratkou ve Střížkově. Ten spadá pod obvod Prahy 9. Nový viladům se nachází v poklidné lokalitě v zástavbě rodinných domů s krásným výhledem na Prahu a nabízí celkem 16 nových bytových jednotek. Projektu byla přidělena energetická náročnost tří C. Komfortně vybavené bytové jednotky jsou v dispozicích 3+kk až 4+kk. Developerem je společnost Prosecké skály s.r.o. a byty budou volné na jaře 2015. Na projektu spolupracuje malíř a sochař Jaroslav Róna.

Byty: Viladům U Proseckých skal je moderním developerským projektem, který nabízí luxusní bydlení. Budova má celkem čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží, kde je umístěno technické zázemí objektu a garáže. Na každém patře jsou dvě bytové jednotky, což svědčí o mimořádném komfortu a prostornosti. K bytovým jednotkám, které se nalézají v přízemí, patří také předzahrádky. Všechny ostatní bytové jednotky mají lodžie a terasy. V ceně je uvedena vždy také kompletně vybavená kuchyň, garážové stání a sklep. Bytové jednotky jsou projektovány s důrazem na rozlohu, takže plocha bytů je v rozmezí od 93 m2 do 178 m2. Nové byty mají denní a noční zónu. Tu první ztělesňuje nadstandardně prostorný obývací pokoj s působivými panoramatickými výhledy na Prahu, jídelna a špičkově vybavené kuchyňské centrum. Každý pokoj má vlastní klimatizaci a přisvícení stropů LED diodovým RGB pásem. Každá ložnice pak má vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje nabízejí vysoké stropy, jejich výška se pohybuje mezi 2,8 metrů až po 3 metry. Nejmenší bytová jednotka je ve 4. podlaží, je konstruována jako dispozice 3+kk a nabízí celkovou obytnou plochu 139 m2. Patří k ní také terasa s plochou 9,85 m2 a balkon, jehož plocha je 3,39 m2. Cena bytové jednotky činí 20 288 396 Kč včetně DPH. Nejlevnější bytová jednotka je v prodeji za cenu 13 043 608 Kč a její obytná plocha činí 153 m2. V ceně je také terasa o výměře 17,58 m2. Naopak nejdražší bytová jednotka je v prodeji za cenu 21 448 544 Kč včetně DPH a je to dispozice 4+kk. Její obytná plocha činí 160 m2, plocha terasy je 14,38 m2. K dispozici jsou také balkony o velikosti 2,69 m2. Nejprostornějším bytem je byt ve druhém podlaží, jehož celková obytná plocha je 173 m2. Plocha terasy je stanovena na 10,06 m2, plocha balkonů je 4,33 m2. Cena tohoto bytu činí 18 703 450 Kč včetně DPH. Aktuální ceny bytů naleznete zde.

Lokalita: Projekt Viladům U Proseckých Skal dostal své jméno podle přírodní památky „Prosecké skály“, která se nalézá přímo u projektu. Nový rezidenční bytový dům nabízí klidné prostředí ulice Nad Kundratkou v Praze 9 - Střížkov. Dopravní dostupnost je realizována především díky vlastní automobilové dopravě, ale v těsné blízkosti objektu je zabudována také zastávka městské hromadné dopravy Nový Střížkov (94 m) je v ulici Na Vyhlídce. V sousední ulici Na Pokraji je další autobusová zastávka Madlina, Tram: U Kříže (756 m). Tyto spoje jedou do nejbližších stanic metra jako Střížkov (989 m), Prosek či Vysočanská. Veškerou občanskou vybavenost naleznou noví majitelé v blízkém Proseku či v Letňanech. V docházkové vzdálenosti jsou mateřské školky, speciální mateřská a základní škola, základní školy a gymnázium. Ve vzdálenosti patnácti minut se nachází také soukromá střední škola výpočetní techniky. Volnočasové aktivity nabízí Divadlo Okko nebo Galerie Dion. Park Mazanka je vzdálen jen patnáct minut chůze. Bobová dráha Prosek (593 m), ve stejném dosahu je také vinice Máchalka. Populární park Flajšnerka je vzdálen půl hodiny cesty, za ním se nachází také Kolčavka. Ve stejné docházkové vzdálenosti se rozléhá také Park Pod Korábem. V hotelu Duo, který je vzdálen 15 min, se nalézá bowling a krytý plavecký bazén. Kostel sv. Václava na Proseku je vzdálen dvacet minut. Vyhlášená nemocnice Na Bulovce se nachází ve vzdálenosti třiceti minut automobilem. Občanskou vybavenost doplňuje množství lékáren (Lékárna Královka - 840 m), poliklinik a veterinárních stanic, Bankomat Fio banky (734 m). V okolí novostavby se nalézá také několik restaurací, barů a hospod.

Viladům U Proseckých Skal

Lokalita

Nad Kundratkou, Střížkov, Praha 9
05.12.2023

Rezidence Odra: byl zahájen prodej bytů na Praze 8

02.12.2023

Nová Waltrovka: v prodeji jsou byty na Praze 5

24.11.2023

Garden Living: v prodeji jsou byty na Praze 9

24.11.2023

Zelený Chodovec: v prodeji jsou byty na Praze 10

23.11.2023

Rezidence Blízká: v prodeji jsou byty v pražském Karlíně

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty