Developerský projekt Vilapark Jesenice

Vyprodáno
K Rybníku, Jesenice, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5775
 • Stav:
 • Developer:
  Ocelot Developoment s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Jesenice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Počet jednotek:
  18
 • Cena bytů (od - do):
  11.311.700 Kč - 12.629.600 Kč

O projektu

O projektu: V obci Jesenice, která je vzdálená 5 kilometrů od Prahy, se nachází developerský projekt s názvem Vilapark Jesenice. Realizace projektu probíhala pod záštitou developerské společnosti JIMAST DEVELOPMENT s.r.o. Vilapark Jesenice vám nabízí luxusní rodinné bydlení. Projekt představuje svébytný soubor vil a v rámci jeho realizace bylo vystavěno 18 nových exkluzivních rodinných domů a vilek, které přináší kvalitní bydlení a soukromí uprostřed přírody. Vilapark Jesenice vám nabízí bydlení v luxusních a prostorných rodinných domech, které si můžete pořídit za velmi příznivou pořizovací cenu.

Domy: Soubor vil Vilapark Jesenice vám dává na výběr z 18 dvoupodlažních vil. Novostavby jsou o dispozicích 6+1 a jejich užitná plocha se pohybuje od 205 m2 do 216 m2. K domům patří také přilehlá zahrada, která vám nabízí místo pro odpočinek a relaxaci, s rozlohou od 701 m2 do 791 m2. K objektům dále náleží garáž či terasa. Vily jsou řešeny velmi prakticky s ohledem na váš prostor. V přízemí se nacházejí obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, dále komora, pracovna a technická místnost, v neposlední řadě samozřejmě předsíň a toaleta. Pracovna a technická místnost mohou být do budoucna spojeny, nabízí tak možnost dalšího samostatného bydlení. V patře najdete 3 prostorné ložnice, které jsou u některých vil doplněny prosklenou lodžií, která poskytuje výhled do zahrady. Vily jsou funkčně vybaveny. Použity byly jen kvalitní a přírodní materiály. Prosklené plochy propojují interiéry se zahradou. Ceny vil se pohybují v rozmezí od 11 311 700 Kč do 12 629 600 Kč včetně DPH.

Lokalita: Developerský projekt Vilapark Jesenice se nachází v obci Jesenice, která je vzdálená 5 kilometrů od okraje Prahy (lokalita Praha-západ) a 14 kilometrů od centra Prahy (Václavské náměstí). Soubor vilek je situován na okraji obce uprostřed zeleně. Dopravní dostupnost obce je na dobré úrovni, spojení s ostatními vesnicemi a Prahou vám umožňuje městská hromadná doprava. Při cestě z obce se také můžete napojit na dálniční obchvat R1. V lokalitě projektu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdete zde školku, školu, poštu a obchod. Vilapark je obklopen přírodou, která vás vybízí k aktivnímu odpočinku a poskytuje dostatek soukromí a klidu pro vás a pro vaši rodinu. V okolí můžete realizovat dlouhé procházky či projížďky na kole. Místem pro kvalitní odpočinek je blízký rybník, jehož břehy byly parkově upraveny.

Lokalita

K Rybníku, Jesenice, Praha-západ

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty