Vilapark Uhříněveská obora

Vyprodáno
V bytovkách, Uhříněves, Praha 10

Detaily

 • ID:
  1365
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Uhříněves
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2013 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  151
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Vilapark Uhříněveská obora (celkem 151 nových bytů) má jedinečné předpoklady stát se dalším veleúspěšným rezidenčním projektem společnosti EKOSPOL v Uhříněvsi. Umístěn do nádherné mikrolokality (Uhříněves, Praha 10) v sousedství rodinných domů, přímo u chráněné obory se staletými duby, nabídne svým obyvatelům ojedinělý klid a bezprostřední souznění s přírodou.

Vilapark Uhříněveská obora bude tvořen pěti viladomy s třemi až pěti podlažími, které se stanou harmonickým propojením bytových a rodinných domů v sousedství a nabídnou nádherný výhled na lesní oboru z většiny bytů. U většiny bytů v přízemí jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, u bytů v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy.

Celkem 151 bytů v pěti tří až pětipodlažních viladomech s ustupujícími horními patry

Velký výběr dispozic od 1+kk (31,3 m2) po 3+kk (79,9 m2) s balkony nebo terasami u každého bytu

Celkem 85 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst

Vysoký standard vybavení již v základní ceně + velký výběr nadstandardního vybavení za zvýhodněnou cenu

Úspora nákladů na vytápění – díky velmi kvalitní tepelné izolaci obvodových stěn ušetříte ročně až 20 % nákladů na vytápění!

Lokalita: obora
Pokud hledáte bydlení v klidném prostředí, ale zároveň se nechcete vzdát všech výhod velkoměsta, pak právě pro Vás je Uhříněves tím ideálním místem k životu. Uhříněves je v současné době jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení v celé Praze. V souvislosti s dynamickým rozvojem městské části jsou zde budována nová hřiště, mateřské školy a další prvky občanské vybavenosti. Pro děti je zde k dispozici dostatek hřišť, dospělí naopak mohou využít nabídky několika místních sportovních klubů. Milovníci přírody jistě ocení více než 30 hektarů zalesněné plochy v přírodní památce „Obora v Uhříněvsi“, která se navíc nachází v bezprostřední blízkosti projektu. V docházkové vzdálenosti najdou noví obyvatelé také známý Podleský rybník, třetí největší rybník v Praze o rozloze 14 ha, který je už od dob T. G. Masaryka oblíbeným a vyhledávaným místem ke koupání.

Především skvělé možnosti pro aktivní trávení volného času a vynikající občanská vybavenost činí z Uhříněvsi velmi atraktivní a neustále se rozvíjející lokalitu pro moderní bydlení. Byt v Uhříněvsi je nejen krásným a příjemným místem k životu, ale také výhodnou investicí do budoucna.

Lokalita

V bytovkách, Uhříněves, Praha 10

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty