O společnosti

Ekospol je jedním z lídrů českého developerského trhu. Již přes 29 let staví v Praze byty vysoké kvality za dostupné ceny. Zrealizovali již přes 50 velkých bytových projektů, čímž poskytli bydlení více než 10 000 klientům.

EKOSPOL je česká developerská společnost. Zakladatelem a současným generálním manažerem je RNDr. Evžen Korec, CSc. Firma má bohatou téměř třicetiletou historii. V jejím portfoliu najdete řadu zajímavých dokončených projektů, ve kterých spokojeně bydlí tisíce Čechů. Jejich aktuální projekty tudíž nesmí na našich stránkách chybět.

EKOSPOL během let rostl a rozvíjel se

Evžen Korec budoval své impérium od píky. Ve svých počátcích se jeho malá stavební firma zaměřila na zasíťování stavebních parcel. Poté se soustředili na výstavbu rodinných domků a luxusních vil. Od stavby luxusních rezidencí byl už jen krůček k tomu pustit se do opravdu rozsáhlých developerských projektů. V současné době se může chlubit stovkami prodaných bytových jednotek.

Seznamte se s majitelem

Lví podíl na úspěchu EKOSPOLU má majitel a zakladatel RNDr. Evžen Korec, CSc., který je také generálním ředitelem a předsedou představenstva. Absolvoval obor Molekulární biologie a genetiky na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy. Po studiích se z něj stal podle očekávání vědec. Působil nejen v Československé akademii věd, ale také na prestižních evropských univerzitách v Götteningu, Londýně nebo Paříži. Po návratu nabrala jeho slibně rozjetá vědecká kariéra úplně jiný směr. V roce 1992 založil firmu EKOSPOL, které zasvětil 29 let svého života.

RNDr. Evžen Korec, CSc. se často vyjadřuje k developerské problematice. Vydal několik odborných publikací a pravidelně přednáší na Vysoké škole Ekonomické (Praha). V roce 2012 mu byla udělena cena Manažer odvětví v segmentu výstavby nemovitostí.

Pro zajímavost

Evžen Korec není jen vědec a skvělý podnikatel, je i velký milovník zvířat. V roce 2015 odkoupil zanikající ZOO Tábor. ZOO se nyní zaměřuje na chov ohrožených druhů. Developerská firma ESKOPOL ZOO sponzoruje.

 

Pokud si pořídíte byt od EKOSPOLU, podporujete chov ohrožených zvířat.
Každý majitel bytu získává zdarma roční VIP rodinnou vstupenku do ZOO Tábor.

 

Proč koupit nemovitost právě od firmy EKOSPOL?

  1. Precizně postavené bytové jednotky pořídíte za příznivou cenu. Dokládá to i fakt, že jsou často vyprodané i nedokončené projekty. Podle průzkumu nezávislé České kapitálové a informační agentury ČEKIA patří od roku 2009 mezi 100 nejspolehlivějších českých firem.
  2. Díky téměř třicetileté praxi se může prokázat řadou dokončených projektů, ve kterých lidé bydlí už po dvě desítky roků. Navíc má naprosto transparentní vlastnickou strukturu. Výhradními vlastníky jsou manželé Evžen a Jana Korcovi.
  3. Společnost je bez dluhů. K realizaci projektů nevyužívá bankovní úvěry. Za kvalitu dokončených novostaveb ručí vlastním jménem a celým kapitálem mateřské společnosti.
  4. Neuzavírá skryté dohody s dodavateli. Na vlastní náklady buduje kotelny, které převádí na společenství vlastníků. To znamená, že se koupí bytu nezavazujete k plnění nevýhodných smluv s dodavateli energií a služeb. Rozhodnutí o změně dodavatele plynu, internetu atd. je po koupi bytu čistě na vás.
  5. Novostavby z jeho dílny jsou umístěny v nejlepších lokalitách. EKOSPOL vlastní rozsáhlé lukrativní pozemky v Praze a okolí. Lokality splňují veškeré podmínky pro komfortní bydlení v hlavním městě.
  6. Nezvyšuje základní cenu nemovitosti ani pro zájemce, kteří nákup nemovitosti financují prostřednictvím hypotéky.

 

Prohlédněte si dostupné projekty od EKOSPOLU.
V našem katalogu právě nabízíme krásné stavební pozemky v lukrativní lokalitě.

Projekty

Hodnocení

Jaké jsou vaše zkušenosti se společností "Ekospol"? Co si o jejich projektech myslíte?