Developerský projekt Vysočanský mlýn

K pronájmu
Ke Klíčovu, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

Na pozemcích bývalé Odkolkovy pekárny ve Vysočanech připravuje společnost Metrostav Development a. s. výstavbu rezidenčního projektu Vysočanský mlýn. Projekt je prozatím ve fázi přípravy. Jako první se bude realizovat kompletní revitalizace pozemků. V areálu vzniknou nové čtvrti s bytovými domy a plánována je také výstavba potřebné občanské vybavenosti. Ze stávajících objektů bude zachována pouze bývalá správní budova, která bude zrekonstruována jako polyfunkční objekt s komerčními prostorami. Součástí nové zástavby bude i původní fasáda objektu bývalého mlýna včetně původního továrního komínu. Cílem projektu je sladit několik typů zástavby, které se budou odlišovat typologií bytů, druhem fasády a použitými materiály. V rámci projektu jsou plánována také veřejná prostranství, která propojí novou zástavbu s okolím. V současnosti nevyužívaný areál se stane součástí veřejných prostranství Vysočan a realizace projektu zvýší atraktivitu celé oblasti.

Výstavba projektu je rozdělena do 3 různých etap. První etapa přinese nájemní jednotky, druhá pak bytové jednotky umístěné ve dvou novostavbách a zrekonstruovaném starém mlýně. Třetí etapa pak nabídne velkorysé jednotky určené zejména pro rodiny s dětmi.

První etapa je již dokončena a přinesla 241 bytových jednotek určených k pronájmu, stejně tak jako podzemní garáže. Byty odkoupil rezidenční fond MINT a je nyní možné je pronajmout. Na výběr je mezi jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk, a to plně vybavené. Rezidentům je k dispozici řada dalších služeb, jako například recepce, ostraha či technik.

Lokalita

Projekt se nachází v pražských Vysočanech - dynamicky se rozvíjející čtvrti nabízející plnou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost do centra města. Dopravu zajišťuje metro ze stanice Vysočanská (trasa A) a dále autobusové a tramvajové linky. Nedaleko areálu se nachází také vlakové nádraží Praha-Vysočany. Pár metrů od domu naleznete obchodní centrum, stejně tak jako restaurace, kavárny či školu a knihovnu. Lokalita nabídne také dostatek zeleně v podobě parku Podviní.

Lokalita

Ke Klíčovu, Vysočany, Praha 9

Realitní zprávy

27.2.2024

Neklanova: v prodeji jsou byty na Praze 2

26.2.2024

Rezidence U Sv. Štěpána: v prodeji jsou byty v centru Prahy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty