Developerský projekt Za panskou stodolou

Vyprodáno
Vrátenská, Čakovice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  13941
 • Stav:
 • Developer:
  EXPOINVEST Čakovice s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Čakovice
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Počet jednotek:
  32

O projektu

O projektu: Na velmi úspěšnou první etapu navazuje druhá etapa výstavby developerského projektu Za panskou stodolou v Praze 9-Čakovicích ve Vrátenské ulici. Vznikly zde dva nové viladomy s celkem 16 novými byty. Objekty mají nízkoenergetický charakter, proto dosáhnete při bydlení v tomto obytném souboru úspor díky nízké spotřebě energií. Místo je velmi klidné, nové domy jsou vhodně zakomponované do stávající zástavby rodinných domů, na kterou navazují. Nechybí zde dostatek zeleně i soukromí pro rezidenty. Všechny byty jsou již zkolaudované a připravené k nastěhování (2016). První etapa projektu s celkem 24 byty byla dokončena již v roce 2013. Developerem a prodejcem je společnost EXPOinvest.

Byty: Rezidenční objekty Za panskou stodolou nabízí byty o plošných dispozicích od 1+kk s podlahovou výměrou 37 m2 až po 4+kk o rozloze 100 m2 se zahrádkou 100 m2. K dispozici je také 35 parkovacích stání. Ceny jsou k dispozici na vyžádání u prodejce. Nové byty jsou dostatečně prosvětlené, většina obývacích pokojů má nadstandardní prosklení, takže si majitelé mohou užít dostatek slunce. V novostavbách nechybí dostatek úložných prostor, využití podlahové plochy je velmi praktické. Objekty se skládají z jednoduchých tvarů. Každý byt má nezávislé vytápění. V základní ceně bytů je vysoký standard, podrobnosti o použitých standardech získáte na vyžádání u prodejce. Zájemci si za zvýhodněnou cenu mohou vybrat také nadstandardní vybavení bytů.

Lokalita: Bydlení v zeleni, v místech, kde narazíte na zajíce, bažanty, koroptve i srny nabízí developerský projekt Za panskou stodolou, vybudovaný v katastrálním území Prahy 9-Čakovic ve Vrátenské ulici. Dopravní spojení je velmi dobré, na konečnou metra linky C do stanice Letňany je to autobusem 12 minut. Do centra se autem dostanete za cca 25 minut, městskou dopravou v kombinaci autobus a metro za cca 50 minut. Blízko je dálnice D8 s výjezdem na Teplice. Šest minut chůze od domu najdete autobusovou zastávku, ze které odjíždějí linky číslo 140, 158, 166, 202 a 305. Za kulturním vyžitím musíte do centra Prahy, což je zmiňovaných asi 50 minut MHD či přibližně polovina tohoto času, pojedete-li autem. Z blízkých kulturních zařízení je pouze v Dyjské ulici otevřeno zájmové centrum Livingstone dostupné do 10 minut pěší chůze. V blízkosti obytného souboru je ale řada možností k procházkám, například v docházkové vzdálenosti 15 minut od domu najdete zámecký park Čakovice a okolí Mratínského potoka, obojí je jako stvořené k relaxaci a trávení volného času. 14 minut chůze se v ulici Ke stadionu nalézá koupaliště Čakovice a rovněž sportovní stadion. Výborné jsou také nákupní možnosti v okolí. Jenom šest minut potrvá cesta do Teska Čakovice v Cukrovarské ulici. 18 minut autobusem číslo 140, 166 nebo 202 stojí Globus Čakovice, kde najdete široký sortiment zboží k nákupům. 12 minut autem sídlí na Lovosické ulici Poliklinika Prosek, kde nabízí ošetření řada praktických i odborných lékařů. V dojezdové vzdálenosti 4 minuty vozem narazíte v Něvské ulici na mateřskou školu, autobusem trvá cesta k ní 12 minut. Základní škola Edvarda Beneše sídlí na Náměstí Jiřího Berana 9 minut pěšky nebo také 8 minut autobusem.

Lokalita

Vrátenská, Čakovice, Praha 9

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty