Banner Branding Banner Branding https://novostavby.com/ - zahalka

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Nabídky na prodej bytů v Horoměřicích v kategorii novostavby a developerské projekty. Jinde než na tomto portálu nenajdete přehlednější výčet.

 

Zobrazeny všechny 6 výsledky
Seřadit podle:
Všechny doporučené developerské projekty
Novostavby Horoměřice: Rezidence Velvarská – Developerský projekt se skládá ze tří samostatně stojících budov, které jsou situovány v rámci jednoho zabezpečeného areálu. Nové bydlení v dispozicích 1+kk až 4+kk nabízí klidné prostředí, nadstandardní vybavení bytů a příjemné ceny. Dubová Alej – Resort pojmenovaný podle blízké aleje červených dubů nabízí jedinečný design novostaveb s prosklenými okny a sedlovou střechou. Velká brána – Obytný komplex sedmi čtyřpodlažních domů představuje levné bydlení v dopravní dostupnosti mětského centra. Obec Horoměřice leží na severozápadní hranici Prahy a spadá do okresu Praha – Západ. Sousedí především s městskou částí Praha 6. Obec leží v otevřené krajině, jejíž historie sahá až do období pravěku. Jih a sever obce lemují stromy a pásy zeleně, na jižní straně teče Šárecký potok, severní stranu pak obtéká potok Únětický. V centru obce se nacházejí tři menší rybníky, na severovýchod sahají skály zvané Kozí hřbety. Horoměřice jsou spíše rekreační oblastí, ve které nalezneme mnoho chatových a zahrádkářských osad. Okolí obce tvoří množství cyklostezek a značených turistických cest. Zároveň ale obec poskytuje kompletní občanskou vybavenost.
  • Vybrali jsme pro vás zajímavé novostavby v žádané lokalitě s výbornou dostupností do centra Prahy

  • Nic nám neunikne. Na našich stránkách najdete připravované developerské projekty v Horoměřicích

  • Ověřujeme všechny nové developerské projekty v Horoměřicích. Spolupracujeme pouze s lídry na realitním trhu

  • Můžete využít naše poradenské služby a získat odhad ceny vašeho stávajícího bytu zdarma

Novostavby v dobré dojezdové vzdálenosti do centra jsou trefou do černého

A to hned z několika důvodů. Developerské projekty v Horoměřicích se nacházejí v klidných lokalitách a jsou obklopeny zelení. Nově vznikající moderní bytové komplexy nabízejí skvělé zázemí pro aktivní jedince, kteří chtějí zůstat v kontaktu s přírodou. Z Horoměřic můžete bez problému vyrazit na cyklovýlet, ale i do centra Prahy za zábavou.

3 hlavní důvody, proč si pořídit nové bydlení v Horoměřicích

  1. Skvělá strategická poloha - do centra se dostanete maximálně do 30 minut.

  2. Nové byty v Horoměřicích jsou umístěny v moderních bytových komplexech, které poskytnou svým obyvatelům maximální pohodlí.

  3. Výhodná cena - byty v Horoměřicích jsou levnější, protože se nacházejí v okrajových částech Prahy. Průměrná cena bytů v novostavbě v Praze se pohybuje okolo 109 000 Kč za metr čtvereční. Pokud byste chtěli bydlet blízko zastávky metra, bez ohledu na to, zda se jedná o starý byt, nebo novostavbu, zaplatíte v průměru 113 000 Kč za metr čtvereční. Počáteční investice do nákupu nové nemovitosti v okrajových částech hlavního města je tedy finančně výhodnější.Zvolte si klidnou lokalitu se skvělou strategickou polohou.

Prohlédněte si naši nabídku bytů v Horoměřicích.

Nabízíme byty na prodej v Horoměřicích v různé fázi výstavby

Bytové projekty v Horoměřicích jsou žádané. Bytové jednotky jsou velmi rychle vyprodané.

Aktuálně jsou poslední volné byty v těchto horoměřických novostavbách:

  • Velvaria Residence - tento bytový komplex se nachází pouhých 18 minut (autem v normálním provozu) od centra. V jeho zázemí bude vlastní sportovní areál a také zdravotní centrum. V okolí se bude nacházet park se sadem. Tato rezidence v Horoměřicích je ideální nejen pro rodiny s dětmi a aktivní sportovce, ale lze ji doporučit rovněž seniorům. Předpokládaný termín nastěhování je v lednu 2022.

  • Višňovka - projekt je tvořen 6 bytovými domy. V každém domě bude 28 bytů. Višňovka nabízí velmi žádanou dispozici 2+kk až po rozměrné 4+kk. Většina bytových jednotek má balkon nebo terasu. Komplex vznikne v blízkosti vilové zástavby a Horoměřického lesa. Projekt doporučujeme především pro rodiny s dětmi a aktivní jedince. Nastěhovat se budete moct v červenci 2021.

Pomůžeme vám získat rezidenční bydlení v Horoměřicích

Proces nákupu nemovitosti z připravovaného projektu, který zatím existuje pouze na papíře, nebo je ve fázi hrubé stavby, může být náročný. Jsme si vědomi toho, že pravděpodobně budete muset prodat stávající byt, abyste mohli financovat nový. Jsme připraveni, v případě vašeho zájmu, skytnout odborné poradenství. Pomůžeme vám překonat všechny administrativní překážky a zdarma provedeme odhad ceny vaší nemovitosti. Jsme tu mimo jiné proto, aby byl pro vás nákup nového bytu co nejjednodušší.

Horoměřice jsou oblíbenou rekreační oblastí Pražanů

V obci se nachází několik zahrádkářských a chatových osad, které slouží jako místo odpočinku řady Pražanů. Malebné prostředí, cyklostezky a turistické stezky lákají výletníky nejen z Prahy ale i ze širokého okolí. Dostanete se odsud do Šárky, Suchdola, na Gabrielku, do Houslí, k Juliáně, na hrad Okoř a do dalších turisticky oblíbených míst. Horoměřice jsou tedy skvělým místem pro aktivní trávení volného času. Pokud se vám ale zasteskne po ruchu velkoměsta, stačí nasednout do auta nebo MHD a za pár minut jste v centru. Bydlení v této lokalitě představuje dokonalý kompromis mezi životem na venkově a ve městě.Vyberte si byt, který odpovídá vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Pomůžeme vám ho získat výhodně a bez starostí.

Využijte naše odborné poradenství.