Developerský projekt Apartmány Máj

V prodeji
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  JAPS HILLS s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Pec pod Sněžkou
 • Lokalita:
  Královéhradecký kraj
 • Počet jednotek:
  12

O projektu

Uprostřed přírody Krkonošského národního parku v oblíbeném lyžařském středisku Pec pod Sněžkou vzniká přestavbou hotelu Máj stejnojmenný projekt apartmánového bydlení. Prestižní lokalita uprostřed Krkonoš je vhodná pro zimní i letní dovolenou.

Dům nabídne 12 nadstandardních apartmánů s dispozicí 1+kk až 4+kk, které uspokojí i velice náročné zákazníky. Ke každému apartmánu patří prostorná terasa s výhledem na město a řeku Úpu a alespoň jedno parkovací stání. Individuální úložné prostory pro sportovní vybavení jsou situovány v suterénu.

Detailní rekonstrukce je prováděna za použití nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů. V interiéru budou instalovány prvky renomovaných dodavatelů včetně dřevo hliníkových oken, třívrstvých dubových podlah nebo bezpečnostních vstupních dveří. Tepelný komfort zabezpečí podlahové vytápění a ekonomický provoz domu centrální plynové kotle.

Lokalita:

Apartmánový dům Máj je situován v Peci pod Sněžkou, jednom z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Česku. Sportovním nadšencům jsou zde k dispozici desítky kilometrů sjezdovek a běžeckých tras. V období od jara do podzimu lze využít četné cyklostezky, turistické trasy nebo se zabavit v jednom z adrenalin parků.

Relaxaci a odpočinek nabízí několik wellness center. Pro setkání s přáteli je zde k dispozici množství kaváren a restaurací.

Lokalita

Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit
Všechny doporučené developerské projekty