Developerský projekt Apartmány NELY

V prodeji
Janov nad Nisou, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Janov nad Nisou
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet jednotek:
  6
 • Zahájení stavby:
  2Q/2024
 • Kolaudace:
  3Q/2024

O projektu

Projekt apartmány NELY zahrnuje mezonety o dispozičním řešení od 3+kk po 5+kk, určené primárně k rekreačním účelům. Byty jsou vybaveny výtahem a také kójí pro uskladnění například sportovního vybavení, k části z nich náleží i terasy. Plochy bytů jsou od 99 do 154 metrů čtverečních. Součástí projektu je také 10 parkovacích míst i venkovní společné prostory pro relaxaci a setkávání. Tento projekt byl již dokončen a vyprodán.

V současné době je v nabídce druhá etapa, tzv. NELY II, která přinese 6 apartmánů typu 2+kk a 3+kk. Ke každému z nich náleží parkovací stání a také sklepní kóje. Součástí je také vybudování venkovního prostoru pro rezidenty vhodné například pro grilování. Dokončení je plánováno na konec roku 2024.

Lokalita

Apartmány najdete v obci Janov nad Nisou v Jizerských horách – v okrese Jablonec nad Nisou, v Libereckém kraji. V obci žije přibližně 1500 obyvatel a je zde k dispozici občanská vybavenost zahrnující restaurace, ubytovací zařízení, potraviny, základní i mateřskou školu, poštu, zastávky MHD a mnohé další. Ke sportu i rekreaci je v zimě k dispozici několik ski areálů, celoročně řada turistických tras, v létě pak například bobová dráha nebo vodní nádrž Josefův Důl. Autem je možné dojet za 18 minut do Liberce a za 11 minut do Jablonce nad Nisou. 

Lokalita

Janov nad Nisou, Liberecký kraj

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty