Developerský projekt Avia City

V přípravě
Veselská, Letňany, Praha 9

Detaily

O projektu

Avia City je projekt od developera Odien Group, který již roku 2007 usiluje o přeměnu průmyslového areálu Avie v pražských Letňanech na novou polyfunkční čtvrť, a to na brownfieldu o rozloze přibližně 66 hektarů. Nová zástavba naváže na strukturu zástavby v okolí a propojí Letňany a Čakovice. V rámci nové čtvrti mají vzniknout bytové domy doplněné zelení, občanskou vybaveností jako jsou školy, školky nebo sportovní areál a dopravní infrastrukturou - vést by skrz území měla prodloužená tramvajová trať z Ďáblic a vzniknut by mohl i nový dopravní uzel na místě vlakového nádraží v Čakovicích.

Na projektu výstavby spolupracuje developer s architektem Jakubem Cíglerem. Momentálně projekt čeká na změnu územního plánu potřebného pro započetí výstavby. V ideálním případě by pak první etapa mohla být dokončena do roku 2030.

Lokalita

Ke vzniku projektu má dojít v pražských Letňanech - městskou částí spadající do území Prahy 9. Předností Letňan je komplexní občanská vybavenost - pár minut autem či autobusem leží Obchodní centrum Letňany, které pod jednou střechou nabídne řadu obchodů, služeb a restaurací. Další výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Přestože jde o okrajovou část Prahy, naleznete zde stanici metra C Letňany, stejně tak jako autobusovou síť, pomocí které se pohodlně dostanete do všech koutů města.

Lokalita

Veselská, Letňany, Praha 9

Realitní zprávy

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

12.2.2024

Rezidence V Údolí: v prodeji jsou byty na Praze 9

10.2.2024

Rezidence Nad skálou: v prodeji jsou byty na pražském Barrandově

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty