Bydlení Jinočany

Vyprodáno
Emy Destinové, Jinočany, Praha-západ

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Bydlení Jinočany je budovaný ve Středočeském kraji v okrese Praha-západ. Zahrnuje třípodlažní bytové domy s 15 – 20 bytovými jednotkami. Byty se velikostně pohybují od 1kk po 4kk s terasami a garážovými stáními. Nabídka je doplněna o rodinné domy ve 3 variantách a dispozicích 4kk nebo 5kk. Všechny varianty disponují vlastní samostatnou zahradou a buď garáží pro vůz, nebo dvěma parkovacími místy.

Developerem je společnost Jinočany development. s.r.o. Projekt vzniká v několika etapách, aktuálně nabízené nemovitosti budou dostupné na konci roku 2020 nebo začátku 2021.

Lokalita: Developerský projekt Bydlení Jinočany je situovaný do Karlštejnské ulice v obci Jinočany ve Středočeském kraji. Nachází se v okrese Praha-západ mezi obcemi Rudná, Ořech a Zbuzany a do hlavního města je to odsud jenom kousek.

Výhodou je, že se přímo v obci nachází kompletní občanská vybavenost - základní škola, mateřská škola, Česká pošta, restaurace, zdravotnické středisko a lékárna. Sportovní zázemí poskytuje Sokol Jinočany. Kromě toho je přímo u obce Malý rybník s možností přírodního koupání. Vede tudy rovněž cyklostezka A12 Hlubočepy-Řeporyje-Jinočany. Nejbližší nákupní možnosti nabízí OC Metropole na Zličíně dostupná cca po 5 minutách jízdy autem, do cca 15 minut lze dorazit i do obchodního centra Šestka.

MHD zajišťuje prostřednictvím autobusů spojení na Zličín a do Stodůlek. Cesta trvá 20 minut. Zhruba pět minut cesty od lokality bydlení je železniční zastávka Praha-Jinočany. Za 20 minut je možné dojet vlakem na nádraží Praha-Smíchov.

Více info: http://www.bydlenijinocany.cz

Lokalita

Emy Destinové, Jinočany, Praha-západ

Realitní zprávy

21.5.2024

Žižkovské zahrady: v prodeji jsou byty na Praze 3

20.5.2024

U Práčského dvora: v prodeji jsou byty v pražkých Záběhlicích

18.5.2024

Rezidence Laurová: v prodeji jsou byty na Praze 5

15.5.2024

Pozemky Nedomice: v prodeji jsou pozemky ke stavbě RD ve Středočeském kraji

14.5.2024

Slezská Lofts: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty