Developerský projekt Bytový dům Jurkovičova

Vyprodáno
Jurkovičova, Háje, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: V roce 2020 začala v pražské čtvrti Háje výstavba nového projektu Bytový dům Jurkovičova, nabízející 90 bytů. Nový projekt v lukrativní části Prahy nabídne byty v dispozicích od 1+kk až po 3+kk. Součástí stavby jsou tři nebytové prostory v přízemí domu, kde se nachází také několik bytů. Všechny byty nabízí terasu, balkon nebo předzahrádku. Součástí bytů v přízemí jsou prostorné terasy a ve vyšších patrech jsou to balkony. Dům disponuje dvěma podzemními patry, které nabídnou dostatek parkovacích míst pro rezidenty. Další možností je venkovní parkování na vlastním pozemku před domem. Podzemní podlaží nabízí také sklepy pro úschovu osobních věcí.

Autorem projektu je developerská společnost Wadia. Společnost má na kontě již několik úspěšných projektů. Zmínit můžeme Rezidenci divadelní 24 – Karoliny světlé 25 a Betlémskou 1. Termín nastěhování je stanoven na konec září roku 2021.

Lokalita: Nová výstavba je umístěna na Praze 4 mezi ulicemi Stříbrského a Jurkovičova. Ze stavebního hlediska se jedná o již dokončenou oblast v klidné části Prahy, nazvané podle někdejšího prostředí Milíčovský háj. Projekt je obklopen řadami dalších bytových domů. Do centra se lze pohodlně dostat ze zastávky Metro „C“ Háje, vzdálené pouhých 7 minut chůze nebo ze zastávky MHD Milíčov, vzdálené 1 minutu chůze. Výhodou je také nedaleké napojení na hlavní dopravní komunikaci Opatovská, vzdálené dvě minuty jízdy autem.

Rodinný nákup zajistí potraviny Norma, vzdálené pouhé 4 minuty. S vyřízením pravidelných pochůzek Vám pomůže bankomat vzdálený pouhých 7 minut chůze a pobočka České pošty o dvě ulice dál. K dispozici je také Úřad MČ Praha 11, vzdálený pouhé dvě ulice od nové výstavby. S péčí o Vaše zdraví Vám pomůžou Polikliniky Litochleby a Michnova, k nimž se dostanete po deseti minutách chůze. Obě centra jsou obklopena několika lékárnami, které Vám zajistí možnost vyzvednout si ihned předepsané léky. Pro Vaše nejmenší je v okolí domu několik mateřských školek a pro ty starší je tu základní škola a několik středních škol včetně gymnázia, vše v pěší vzdálenosti. K dispozici je také umělecká škola.

Několik minut chůze od zástavby se nachází Miličovský les s několika vodními plochami, obklopenými řadami starých dubů. Snadno lze navštívit také Hostivařský lesopark s vodní nádrží Hostivař, kde jsou k dispozici vedle nuda pláže také paddleboarding nebo wake vlek. Horké letní dny tu můžete strávit v kavárně či v baru. Nechybí ani lodičky nebo obří trampolína pro děti.

Lokalita

Jurkovičova, Háje, Praha 4

Realitní zprávy

23.2.2024

Nové Chabry: v prodeji je další etapa projektu

22.2.2024

Co znamená dotovaná hypotéka? → článek

20.2.2024

Beroun Hills: v prodeji jsou byty v okresním městě Středočeského kraje

14.2.2024

Záhřebská 28: v prodeji jsou byty na pražských Vinohradech

12.2.2024

Loft byty Svatoslavova: v prodeji jsou jednotky na Praze 4

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty