Developerský projekt Park Zahradní Město II.

Vyprodáno
Strašnická, Záběhlice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Oblast Hostivaře a Záběhlic v současné době prosperuje. Vedle již dostavěného rezidenčního projektu mezi ulicemi Strašnická a Švehlova vyroste nový energeticky úsporný bytový dům. Projekt nese název Park Zahradní Město II. Zájemcům nabídne celkem 51 bytových jednotek o dispozicích v rozmezí 1+kk až 4+kk. Uspořádání jednotlivých místností je variabilní, u všech je ale důraz kladen hlavně na efektivní rozložení prostoru. Ke každému bytu náleží balkon s mrazuvzdornou keramickou dlažbou, nebo terasa. K většině bytů je přiřazené také podzemní parkovací místo. Další parkovací místa, například pro návštěvy, jsou k dispozici v blízkosti domu. Co se týče interiéru, mohou kupující vybírat z několika variant. V nabídce je například 20 možností provedení obkladů v koupelně, 7 dekorů dveří nebo 10 dekorů plovoucích podlah. Energetická náročnost budovy spadá do kategorie B – velmi úsporná. Vytápění je centrální. V domě naleznete datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Přímo před domem se nachází zcela nové dětské hřiště. Developerem je Central Group. Mezi jejich další investice patří například Rezidence U Radnice nebo bytový dům Nad Prokopským údolím. Stavba bude dokončena v červnu 2022.

Lokalita: Umístění projektu slibuje kompletní občanskou vybavenost, ať už v podobě několika supermarketů, řady obchodů a restaurací, multikina, sportovního centra Olympia Fitness, několika mateřských a základních škol, policejní stanice nebo pošty. Pár minut pěšky od domu je vzdálené obchodní centrum Vivo! Hostivař. Zhruba 200 m od stavby se nachází autobusová a tramvajová zastávka Zahradní město. Odtud je dobré spojení na zastávku metra A (Skalka) nebo C (Opatov). Do centra se dostanete během pár minut. Vlakem můžete odcestovat z blízké stanice Nádraží Hostivař. Řidiči osobních automobilů mohou k dopravě na delší vzdálenosti využít blízkou Jižní spojku. V dochozí vzdálenosti projektu je hned několik přírodních lokalit. Jedná se zejména o park Meandry Botiče s hmatovou stezkou nebo oblíbený Hostivařský lesopark s přehradou a koupalištěm. Z menších parků je k dispozici Park Malinová - Chrpová s dětským hřištěm. Odtud můžete zavítat také na nedaleké dětské dopravní hřiště. O něco dále, avšak stále v dochozí vzdálenosti, leží chráněné území pro volně žijící živočichy Triangl.

Park Zahradní Město II.

O projektu Park Zahradní Město I. - Vyprodáno: Nový developerský projekt myslí hlavně na rodiny s dětmi - Skvělá dostupnost do jádra stověžaté matičky Prahy, veškerá občanská vybavenost, rozsáhlé přírodní plochy a prakticky řešené dispozice bytů: to jsou hlavní výhody, na než sází Byty Záběhlice, čerstvý developerský projekt společnosti Central Group. Do prosince roku 2015 vyroste na ulici Strašnická v Praze 10 – Záběhlicích 76 nových bytů, určených především pro rodiny s dětmi.

Sympatická novostavba nabídne byty o dispozicích 2+kk až 4+kk, ve velikostech od 58,8 do 119 metrů čtverečních.
Dobrá volba: patřičný komfort ve standardu - Všechny nové byty polyfunkčního areálu Byty Záběhlice jsou zděné a při jejich výstavbě i vybavování se používají vysoce kvalitní materiály. Zákazníci se mohou spolehnout na běžné vybavení bytů typu Komfort, který navíc garantuje i prodlouženou záruku na kvalitu.
Bez jakéhokoliv dalšího příplatku k ceně bytu si může nový majitel vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi. Cena všech nových bytů též obsahuje bezpečnostní vstupní dveře a bílá plastová okna s tepelně izolačními dvojskly. Nechybí vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi.

Zvolte si pro sebe ty nejlepší materiály - Ve vzorkovně, umístěné v sídle společnosti Central Group, mohou zájemci o nové bydlení zvolit například z padesátky nadstandardních typů koupelen. Ba co více, uvidí devět dekorů plovoucích laminátových podlah či různé typy exkluzivní keramické dlažby a obkladů.
Celý bytový dům je vybaven miniaturními elektronickými čipy pro vstup a vjezd do jeho prostor. Samozřejmostí jsou bezpečnostní vchodové dveře NEXT s celoplošným pancéřováním, luxusní výtahy, osvětlení s pohybovým čidlem a podzemní parkovací stání pro rezidenty.

Lokalita: Výborná dostupnost pražského centra - Ze Strašnické ulice v městské části Praha 10 – Záběhlice se velmi dobře dostanete do centra města. Můžete se tam vydat autem, tramvají, která má zastávku Sídliště Zahradní město přímo u domu, nebo metrem A, jehož stanice Skalka je vzdálena několik minut.

V těsné blízkosti novostavby jsou tři mateřské školy, základní škola či pošta. Tři minuty chůze vás budou dělit od velkého obchodně-zábavního centra Park Hostivař, kde si můžete vychutnat nákupy a zavítat do fitness centra nebo multikina. Jen o kousek dál se nachází squashová herna s restaurací Hany Bany.

Na své si v Záběhlicích přijdou i milovníci přírody. V docházkové vzdálenosti se nachází rozlehlý přírodní park Meandry Botiče či Hostivařská přehrada. Jedná se o kouzelná místa plná zeleně nabízející spoustu příležitostí k procházkám, výletům na kole nebo na kolečkových bruslích.
U developerského projektu Byty Záběhlice (Park Zahradní Město) máte jistotu skvělé příležitosti koupě nového bytu za slušné peníze a se vším, co potřebujete k vašemu spokojenému, rodinnému životu.

Park Zahradní Město I. (vyprodáno)

Lokalita

Strašnická, Záběhlice, Praha 10

Realitní zprávy

21.4.2024

Boleslavova 3: v prodeji jsou byty v pražských Nuslích

18.4.2024

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej nové etapy projektu

17.4.2024

Tachovské náměstí 5: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.4.2024

Trio Radotín: byl zahájen prodej bytů na Praze 5

12.4.2024

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty