Developerský projekt Rezidence U Radnice

Vyprodáno
Sokolovská, Vysočany, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Bydlet jenom pár kroků od metra, to není sen ale realita, kterou vám v Praze splní developerský projekt Rezidence U Radnice, který se staví v Sokolovské ulici Praze 9 Vysočanech. Nový dům se nachází pouhých 60 metrů od stanice metra Vysočanská a je dílem stavitele Central Group a.s. Novostavbu tvoří dům se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími. V podzemních podlažích se nacházejí parkovací stání a sklepní kóje, vstup sem zajišťují dálkově ovládaná garážová vrata. Ceny zahrnují i příslušenství k bytu jako například parkovací stání a sklep. V projektu je plánováno celkem 113 bytů a ateliérů.

Standardy bytů nabízejí vysokou kvalitu. Zahrnují například osazení dřevěných Eurooken s izolačními trojskly, dále položení dřevěných podlah s podlahovým teplovodním vytápěním v obytných místnostech. Jedná se o dvouvrstvé dřevěné celoplošně lepené podlahy, u kterých si můžete vybírat ze sedmi různých dekorů. Jinak je možné vybrat si i kvalitní příplatkové vinylové podlahy. Samozřejmostí je i zařízení koupelny včetně luxusní značkové sanity, nechybí závěsné WC, akrylátová vana nebo sprchový kout, umyvadlo. Za příplatek je možné si vybrat i koupelnový nábytek. V koupelně, na WC a v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi je pokládána nadstandardní keramická dlažba. Na výběr v tomto případě máte z celkem 95 různých barevných kombinací obkladů a dlažeb. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná keramická dlažba. Vstupní dveře bytů jsou bezpečnostní a protipožární opatřené laminátem na povrchu. Vnitřní dveře se osazují do obytných místností prosklené, do ostatních místností plné. Celkem si můžete vybírat ze sedmi dekorů dveří, u nichž samozřejmě nechybí obložkové zárubně ve stejném dekoru. Jak vstupní, tak i vnitřní dveře mají výšku 2100 mm. Na WC, v koupelně a na chodbách jsou sádrokartonové podhledy vybavené moderními bodovými světly. V domě nechybí rozvody pro vysokorychlostní internet a digitální satelitní televizi, televizní a datové kabely jsou rozvedeny do všech pokojů. Byty jsou vybaveny elektronickým zabezpečovacím zařízením a samozřejmostí je domovní videotelefon.

Pro budoucí majitele, kteří jsou zvyklí na komfort příjemného prostředí v bytě i v těch nejparnějších letních dnech, jsou připraveny na výběr byty vybavené klimatizací. Pro zájemce, kterým není lhostejné zdravé životní prostředí a jež chtějí bydlet energeticky úsporně, jsou k dispozici byty s rekuperací. Jedná se o řízené větrání s dochlazováním v letních měsících až o šest stupňů. U bytů v patrech jsou samozřejmostí balkony či velkoryse zhotovené terasy. Obyvatelé nových bytů v nejvyšších patrech si navíc budou moci vychutnávat krásný výhled na celou Prahu. V přízemí byty zase nabízejí svým obyvatelům možnost využít k odpočinku předzahrádky. Navíc je možné zhotovit elektropřípravu pro dodatečné osazení venkovního stínění. Byty v posledním podlaží mají vytvořenu přípravu pro instalaci předokenních žaluzií do skrytých schránek pod fasádou v nadpraží oken. Budova má energetický štítek třídy B. Každý byt má svoje vlastní měření tepla. Dokončení projektu se plánuje na prosinec roku 2019.

Lokalita: Skvělá poloha, kterou má Rezidence U Radnice budovaná v ulici Sokolovská v Praze 9- Vysočanech, zajišťuje velmi rychlou cestu do centra města. Cesta ke stanici metra Vysočanská vám totiž od dveří nového domu bude trvat minutu. Za cca 10 minut stihnete dojet metrem trasou B do stanice Můstek, čili přímo do spodní části Václavského náměstí, do samotného srdce města. Nové byty leží na dosah centra města. 5 minut chůze je to také od novostavby k Vysočanskému nádraží, kde se můžete svézt na Masarykovo nádraží nebo ve druhém směru na Nymburk a Kolín. Vlakem jste z Vysočan na Masarykově nádraží za 6 minut.

Nákupní možnosti jsou zde vynikající. Hned v těsném sousedství se nachází nákupní centrum Fénix, máte to k němu jenom 4 minuty pěší chůze a také blízká Galerie Harfa, která se nalézá v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem. Rezidence je vhodná i pro rodiny s dětmi, protože podél říčky Rokytky se za chvilku, za pouhé 2 minuty pěší chůze dostanete až do velkého parku Podviní, kde se nachází lanové centrum, cyklostezky, dětská hřiště, ale také vinice Máchalka a bobová dráha. Ve stejné docházkové vzdálenosti se nachází také Psí louka, takže skutečný ráj tu zažijí i vaši domácí psí mazlíčkové.

Vaši potomci to budou mít ke škole jenom pár kroků, protože nejbližší základní škola Špitálská stojí jenom 7 minut pěší chůze od rezidence. Máte-li malé děti, potom mateřská škola v Kovářské ulici se nalézá jenom 9 minut pěšky nebo také 3 minuty jízdy autem od obytného komplexu. Přímo ve vnitrobloku samotného obytného komplexu se nachází soukromý park určený přímo obyvatelům rezidenčního souboru k ničím nerušenému odpočinku. Nikdo jiný nemá do parku přístup. Jenom kousek od bydliště máte i možnosti pro sportovní vyžití svoje i své rodiny. Za 2 minuty se pěšky dostanete k TJ Praga, tělovýchovné jednotě, která nabízí například veřejné tenisové kurty, kde si můžete zahrát tenis. Na nejbližší policejní stanici narazíte za 2 minuty jízdy autem v Sokolovské ulici, k úřadu městské části Praha 9 se dostanete vozem za 6 minut a nejbližší zdravotní středisko se nalézá v ulici Pod Krocínkou v dojezdové vzdálenosti 7 minut. V docházkové vzdálenosti 4 minuty se nalézají bankomaty a také další obchody, restaurace a kavárny.

Rezidence U Radnice

Lokalita

Sokolovská, Vysočany, Praha 9

Realitní zprávy

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

9.6.2024

Domy Dolín: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

6.6.2024

Nový Rohan: byl spuštěn prodej bytů

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty