Developerský projekt Rezidence Gemma

Vyprodáno
Pyšelská/Knovízská, Chodov, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Novostavba Rezidence Gemma bude další v řadě bytových domů, které v posledních letech vyrostly na pražském Chodově. Tato pětipodlažní budova svým vzhledem dokonale zapadne do okolní zástavby.
V objektu vznikne 51 nových bytových jednotek, které jsou řešeny jako 1+kk – 5+kk, o výměrách od 31 do 110 m2. Byty mají balkony nebo terasy, ty přízemní budou mít dokonce předzahrádky.
V prvním nadzemním podlaží bude osm komerčních prostor, které mohou sloužit jako kanceláře nebo obchody, takže zájemci mohou – kromě bytu – zakoupit i tyto prostory ke svému podnikání.
Garážová stání budou umístěna ve dvou podzemních podlažích. Navíc bude v domě kolárna a umývárna.
Bytový dům Rezidence Gemma je nízkoenergetický, s průkazem energetické náročnosti B, což znamená okna s trojskly a zateplení budovy.
Společné prostory kolem domu budou osázené zelení a k jejímu zalévání poslouží připravená nádrž na dešťovou vodu.
Developerem projektu je společnost Skanska; výstavba bude zahájena v září 2018. Termín k nastěhování je plánován na rok 2020.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence Gemma bude realizován na nároží ulic Pyšelská a Knovízská, v městském obvodu Praha 11, v katastrálním území Chodov. Jedná se klidnou oblast na okraji Prahy 4, s navazující zelení na Kulatém Chodovci a Slunečném vršku, která pokračuje až k Záběhlicím a Novému Zahradnímu městu. Tento kus přírody dobře doplňuje kompletní infrastruktura: doprava, vzdělávací instituty, nákupní centra, sportovní a kulturní střediska, zdravotnictví, a to všechno dohromady činí tuto lokalitu velmi žádanou.
A zde je malá ochutnávka toho, co budete mít „takřka na dosah ruky“:
Plavecký bazén – vzdálenost 2 minuty autem a 14 minut pěšky; vodní nádrž Košík – 2 minuty na kole, 4 minuty autem; venkovní posilovna a dětské hřiště – 2 minuty na kole, 7 minut chůze; discgolf, minigolf a Bludiště u Chodovské tvrze – také jen několik minut pěšky; Obchodní centrum Chodov – 4 minuty autem a hned za ním se nachází Poliklinika Jižní Město.
Co se dopravy týká, tak na Chodově jsou tři stanice metra trasy C – Opatov, Chodov a Roztyly. Pět minut od rezidence se nachází autobusová zastávka. Pro automobilisty bude příjemné, že nájezd na D1 je vzdálen pouhé tři minuty jízdy.

Rezidence Gemma

Lokalita

Pyšelská/Knovízská, Chodov, Praha 4

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty