Developerský projekt Čtvrť Pod Hády

V prodeji
Pod Hády, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Trikaya Asset Management a.s.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2025
 • Počet jednotek:
  167
 • Architekt:
  Kuba & Pilař architekti

O projektu

Projekt Pod Hády se skládá z více než 1000 různě velkých bytových jednotek rozmístěných v několika domech, které vytvoří novou městskou čtvrť. Součástí projektu je také 12 komerčních jednotek určených pro základní obchody a služby. Jedná se o moderní budovy s fotovoltaickými panely a nabíjecí stanicí pro elektromobily. V suterénu budov jsou umístěny garáže po rezidenty. Všechny bytové jednotky disponují buď terasou, balkonem nebo předzahrádkou. Prostory mezi domy a střechy budou pokryty zelení. Developerem projektu, který by měl být dokončen závěrem roku 2025, je společnost Trikaya Asset Management a.s.

V současné době probíhá prodej první etapy projektu, která přinese celkem 167 bytových jednotek a přibližně 200 parkovacích stání. Dispozičně jsou řešené jako 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk a v závislosti na konkrétním bytě je jeho součástí lodžie, balkón, terasa či zahrada. Sklep i parkovací stání je pak možné dokoupit odděleně.

Lokalita

Novou městskou čtvrť naleznete na severovýchodním okraji Brna, v městské části Maloměřice a Obřany. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost a přímo jako součást nově vzniklé čtvrti bude vybudována mateřská škola s dětským hřištěm, komunitní centrum, domov pro seniory, park s workout hřištěm a další služby. V blízkosti nemovitostí je také velké množství zeleně, vyhlídek a stezek pro turisty i cyklisty.

Lokalita

Pod Hády, Brno, Jihomoravský kraj

Realitní zprávy

16.6.2024

Připravovaný předprodej bytů v historické budově na Vinohradech → více info

15.6.2024

RD Škvorec: v prodeji jsou RD ve Středočeském kraji

11.6.2024

Habitat: v prodeji je I.etapa nové nízkoenergetické čtvrti v Malešicích

11.6.2024

Kozojedka: v prodeji jsou jednotky v komorním BD ve Středočeském kraji

10.6.2024

Bydlení Hořovice: v prodeji jsou byty v projektu ve Středočeském kraji

Více aktualit

Související nemovitosti

Všechny doporučené developerské projekty